TCR2EE115,LM(CT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TCR2EE115,LM(CT

Prodhuesi
Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation
Përshkrim
IC REG LINEAR 1.15V 200MA ESV
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
2857
Fletët e të dhënave në internet
TCR2EE115,LM(CT PDF
hetim
 • seri:TCR2EE
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):5.5V
 • tension - dalje (min/fiks):1.15V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.67V @ 150mA
 • rrymë - dalje:200mA
 • aktual - i qetë (iq):60 µA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):-
 • psrr:73dB (1kHz)
 • veçoritë e kontrollit:Enable
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SOT-553
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:ESV
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
NCV8164CMTW180TAG

NCV8164CMTW180TAG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6WDFNW

Në magazinë: 0

$0.40245

MIC2920A-3.3BS

MIC2920A-3.3BS

Rochester Electronics

IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-3

Në magazinë: 147 114

$0.57000

MIC5209-3.6YM-TR

MIC5209-3.6YM-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG LINEAR 3.6V 500MA 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.95000

ADP3608AR-REEL

ADP3608AR-REEL

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 50MA LDO REG

Në magazinë: 12 500

$0.55000

S-1172B46-U5T1G

S-1172B46-U5T1G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 4.6V 1A SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.60420

XC6216B9728R-G

XC6216B9728R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LIN 9.7V 150MA USP-6B06

Në magazinë: 0

$0.38770

XC6224B2217R-G

XC6224B2217R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LIN 2.2V 150MA USPN-4B02

Në magazinë: 0

$0.16292

S-13R1G29-N4T1U3

S-13R1G29-N4T1U3

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 2.9V 150MA SC82AB

Në magazinë: 0

$0.29203

S-1137D16-M5T1U

S-1137D16-M5T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 1.6V 300MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.37694

XC6206P412PR-G

XC6206P412PR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 4.1V 250MA SOT89

Në magazinë: 0

$0.27645

Kategoria e produkteve

Top