AP7365-18ERG-13

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AP7365-18ERG-13

Prodhuesi
Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)
Përshkrim
IC REG LINEAR 1.8V 600MA SOT223R
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
AP7365-18ERG-13 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):6V
 • tension - dalje (min/fiks):1.8V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.6V @ 600mA
 • rrymë - dalje:600mA
 • aktual - i qetë (iq):80 µA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):-
 • psrr:65dB (1kHz)
 • veçoritë e kontrollit:-
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Over Temperature
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:TO-261-4, TO-261AA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-223R
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC6701DC02PR-G

XC6701DC02PR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 12V 150MA SOT89

Në magazinë: 0

$0.47700

FAN2564UMP18X

FAN2564UMP18X

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6UMLP

Në magazinë: 21 000

$0.49000

XC6233H181NR-G

XC6233H181NR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.8V 200MA SSOT24

Në magazinë: 0

$0.15444

S-817A50ANB-CVNT2G

S-817A50ANB-CVNT2G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 5V 75MA SC82AB

Në magazinë: 0

$0.34429

XC6501P401HR-G

XC6501P401HR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 4V 200MA 3USP

Në magazinë: 0

$0.23055

MCP1703T-4002E/MC

MCP1703T-4002E/MC

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG LINEAR 4V 250MA 8DFN

Në magazinë: 0

$0.57200

XC6501A161MR-G

XC6501A161MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.6V 200MA SOT25

Në magazinë: 0

$0.23055

XC6501D15ANR-G

XC6501D15ANR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.55V 200MA SSOT24

Në magazinë: 0

$0.23055

NCP161BFCS250T2G

NCP161BFCS250T2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG LINEAR 2.5V 450MA 4WLCSP

Në magazinë: 40 000

$0.08758

LD6806CX4/30P,315

LD6806CX4/30P,315

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 3V 200MA 4WLCSP

Në magazinë: 18 000

$0.08000

Kategoria e produkteve

Top