UC285T-ADJ

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

UC285T-ADJ

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO220-5
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
18384
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Adjustable (Fixed)
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):7.5V
 • tension - dalje (min/fiks):1.2V
 • tension - dalje (maksimumi):6V
 • rënie e tensionit (maksimum):2.2V @ 5A
 • rrymë - dalje:5A
 • aktual - i qetë (iq):-
 • aktuale - furnizim (maksimumi):-
 • psrr:-
 • veçoritë e kontrollit:-
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:TO-220-5
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TO-220-5
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC6215P372HR-G

XC6215P372HR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 3.7V 200MA 3USP

Në magazinë: 0

$0.30740

XC6503A21AGR-G

XC6503A21AGR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 2.15V 500MA 4USP

Në magazinë: 0

$0.28896

ADP3608AR-REEL

ADP3608AR-REEL

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 50MA LDO REG

Në magazinë: 12 500

$0.55000

NCP59151DS33R4G

NCP59151DS33R4G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-5

Në magazinë: 766

$1.94000

XC6221D44A7R-G

XC6221D44A7R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 4.45V 200MA 4USPN

Në magazinë: 0

$0.21211

MAX8885EUK27

MAX8885EUK27

Rochester Electronics

IC REG LINEAR LDO

Në magazinë: 1 511

$2.12000

RQ5RW45AA-TR-FE

RQ5RW45AA-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 4.5V 50MA SC82AB

Në magazinë: 0

$0.26129

AP7315DQ-33W5-7

AP7315DQ-33W5-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT25

Në magazinë: 259 796 000

$0.45000

LP3981ILDX-2.8/NOPB

LP3981ILDX-2.8/NOPB

Texas

IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6WSON

Në magazinë: 0

$0.25186

NCP563SQ50T1

NCP563SQ50T1

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 5V 80MA SC82AB

Në magazinë: 3 000

$0.12000

Kategoria e produkteve

Top