TCR15AG33,LF

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TCR15AG33,LF

Prodhuesi
Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation
Përshkrim
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 6WCSP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
3540
Fletët e të dhënave në internet
TCR15AG33,LF PDF
hetim
 • seri:TCR15AG
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):6V
 • tension - dalje (min/fiks):3.3V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.648V @ 1.5A
 • rrymë - dalje:1.5A
 • aktual - i qetë (iq):40 µA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):-
 • psrr:95dB ~ 60dB (1kHz)
 • veçoritë e kontrollit:Enable
 • veçoritë e mbrojtjes:Current Limit, Thermal Shutdown, UVLO
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:6-XFBGA, WLCSP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:6-WCSP (1.2x0.80)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S-1121B48MC-N3HTFG

S-1121B48MC-N3HTFG

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 4.8V 150MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.32277

S-13R1B24-M5T1U3

S-13R1B24-M5T1U3

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 2.4V 150MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.38271

ADP322ACPZ-175-R7

ADP322ACPZ-175-R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LIN 1.2/1.8/2.8V 16LFCSP

Në magazinë: 0

$1.69000

R1191N041D-TR-FE

R1191N041D-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 4.1V 300MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.43500

MC78L05ACPRMG

MC78L05ACPRMG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG LINEAR 5V 100MA TO92-3

Në magazinë: 0

$0.54000

MPQ8903DJ-3.3-LF-P

MPQ8903DJ-3.3-LF-P

MPS (Monolithic Power Systems)

IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT23-5

Në magazinë: 0

$1.05736

AP2138N-1.5TRG1

AP2138N-1.5TRG1

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT23-3

Në magazinë: 1 386 234 000

$0.51000

XC6702D551PR-G

XC6702D551PR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 5.5V 300MA SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.49767

S-11L10C27-M5T1U

S-11L10C27-M5T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 150MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.31201

S-1315B36-A6T2U3

S-1315B36-A6T2U3

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 3.6V 200MA HSNT6-B

Në magazinë: 0

$0.33485

Kategoria e produkteve

Top