NX1117C25Z,115

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NX1117C25Z,115

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
NX1117C25Z,115 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):20V
 • tension - dalje (min/fiks):2.5V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):1.2V @ 800mA
 • rrymë - dalje:1A
 • aktual - i qetë (iq):6 mA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):-
 • psrr:65dB (120Hz)
 • veçoritë e kontrollit:-
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Over Temperature
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:TO-261-4, TO-261AA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-223
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TLE42662GSV33HTMA2

TLE42662GSV33HTMA2

IR (Infineon Technologies)

IC REG LIN 3.3V 150MA SOT223-4

Në magazinë: 8 942

$2.53000

TPS74301KTWR

TPS74301KTWR

Texas

IC REG LIN POS ADJ 1.5A DDPAK

Në magazinë: 488

$5.56000

XC6701B462PR-G

XC6701B462PR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 4.6V 150MA SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.49767

XC6601B16BMR-G

XC6601B16BMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.65V 400MA SOT25

Në magazinë: 0

$0.36581

TCR3RM285A,LF

TCR3RM285A,LF

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4DFNC

Në magazinë: 10 000

$0.49000

R5326K019B-TR

R5326K019B-TR

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LIN 1.9V 150MA DFN1820-6

Në magazinë: 0

$0.51000

TCR3UG12A,LF

TCR3UG12A,LF

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

IC REG LINEAR 1.2V 300MA 4WCSP-F

Në magazinë: 2 475

$0.49000

XC6210A28APR-G

XC6210A28APR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LIN 2.85V 700MA SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.40365

ISL9014IRKKZ-T

ISL9014IRKKZ-T

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 300MA 10DFN

Në magazinë: 6 000

$1.20000

R1114N261B-TR-FE

R1114N261B-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.26129

Kategoria e produkteve

Top