ADS7822E/2K5G4

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ADS7822E/2K5G4

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC ADC 12BIT SAR 8VSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
marrja e të dhënave - konvertues analog në dixhital (adc)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:microPOWER™
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i biteve:12
 • shkalla e kampionimit (për sekondë):200k
 • numri i hyrjeve:1
 • lloji i hyrjes:Pseudo-Differential
 • ndërfaqja e të dhënave:SPI
 • konfigurimi:S/H-ADC
 • raporti - s/h:adc:1:1
 • numri i konvertuesve a/d:1
 • arkitekturës:SAR
 • lloji i referencës:External
 • voltage - furnizim, analog:2.7V ~ 3.6V, 5V
 • tension - furnizim, dixhital:2.7V ~ 3.6V, 5V
 • veçoritë:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-VSSOP
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AD574ALN

AD574ALN

Rochester Electronics

12-BIT SAR PARALLEL ADC

Në magazinë: 3

$64.84000

AD7777AN

AD7777AN

Rochester Electronics

10-BIT ADC PARALLEL, 4 CHANNEL

Në magazinë: 8

$16.19000

ADC34J23IRGZR

ADC34J23IRGZR

Texas

IC ADC 12BIT PIPELINED 48VQFN

Në magazinë: 0

$45.70456

ADC128S022CIMTX

ADC128S022CIMTX

Rochester Electronics

SAR ADC, 12-BIT, SERIAL ACCESS

Në magazinë: 24 962

$3.60000

AD7864ASZ-1

AD7864ASZ-1

Rochester Electronics

ADC, SUCCESSIVE APPROXIMATION, 1

Në magazinë: 17 145

$22.72000

MAX1202BCAP+T

MAX1202BCAP+T

Maxim Integrated

IC ADC 12BIT SAR 20SSOP

Në magazinë: 4 000

$11.59600

MAX194BCWE+T

MAX194BCWE+T

Maxim Integrated

IC ADC 14BIT SAR 16SOIC

Në magazinë: 0

$20.89100

CS5451-BS

CS5451-BS

Rochester Electronics

6-CH DELTA-SIGMA ADC

Në magazinë: 70 961

$5.12000

MAX121CAP+T

MAX121CAP+T

Maxim Integrated

IC ADC 14BIT SAR 20SSOP

Në magazinë: 0

$22.97100

ADS5411IPGPR

ADS5411IPGPR

Texas

IC ADC 11BIT PIPELINED 52HTQFP

Në magazinë: 0

$47.24430

Kategoria e produkteve

Top