MAX500ACWE+

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MAX500ACWE+

Prodhuesi
Maxim Integrated
Përshkrim
IC DAC 8BIT V-OUT 16SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
marrja e të dhënave - konvertuesit dixhital në analog (dac)
Seria
-
Instock
46276
Fletët e të dhënave në internet
MAX500ACWE+ PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i biteve:8
 • numri i konvertuesve d/a:4
 • koha e zgjidhjes:4.5µs
 • lloji i daljes:Voltage - Buffered
 • prodhimi diferencial:No
 • ndërfaqja e të dhënave:I²C
 • lloji i referencës:External
 • voltage - furnizim, analog:11.4V ~ 16.5V
 • tension - furnizim, dixhital:11.4V ~ 16.5V
 • inl/dnl (lsb):±0.5 (Max), ±1 (Max)
 • arkitekturës:R-2R
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C
 • paketë / kuti:16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-SOIC
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX5156AEEE

MAX5156AEEE

Rochester Electronics

DUAL, 12-BIT, VOLTAGE-OUT DAC

Në magazinë: 0

$14.67000

AD561JD

AD561JD

Rochester Electronics

10-BIT MONOLITHIC DAC

Në magazinë: 279

$68.90000

DAC34H84IZAYR

DAC34H84IZAYR

Texas

IC DAC 16BIT A-OUT 196NFBGA

Në magazinë: 0

$88.17600

AD5663BRMZ-1REEL7

AD5663BRMZ-1REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DAC 16BIT V-OUT 10MSOP

Në magazinë: 0

$5.29500

AD9714BCPZ

AD9714BCPZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DAC 8BIT A-OUT 40LFCSP

Në magazinë: 158

$13.96000

MAX5381PEUK

MAX5381PEUK

Rochester Electronics

8-BIT DAC WITH SERIAL INTERFACE

Në magazinë: 3 538

$2.11000

AD5764RBSUZ

AD5764RBSUZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DAC 16BIT V-OUT 32TQFP

Në magazinë: 0

$52.61000

LTC2756AIG#PBF

LTC2756AIG#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DAC 18BIT A-OUT 28SSOP

Në magazinë: 89

$51.74000

MCP47FEB21A3-E/ST

MCP47FEB21A3-E/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC DAC 12BIT V-OUT 8TSSOP

Në magazinë: 0

$1.13000

LTC2634HUD-HMI10#TRPBF

LTC2634HUD-HMI10#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DAC 10BIT V-OUT 16QFN

Në magazinë: 0

$5.37000

Kategoria e produkteve

Top