74AXP1T125GN125

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74AXP1T125GN125

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
BUS DRIVER, AXP SERIES
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - buferë, drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
35872
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji logjik:-
 • numri i elementeve:-
 • numri i biteve për element:-
 • lloji i hyrjes:-
 • lloji i daljes:-
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SN74LVC828ADBR

SN74LVC828ADBR

Rochester Electronics

IC BUFFER INVERT 3.6V 24SSOP

Në magazinë: 2 000

$0.77000

SN74F244DB

SN74F244DB

Texas

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SSOP

Në magazinë: 1 391

$0.74000

SN74ALS541DWR

SN74ALS541DWR

Texas

IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC

Në magazinë: 1 141

$1.74000

74AHC125D,118

74AHC125D,118

Nexperia

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SO

Në magazinë: 345

$0.34000

SN74LVCH244ADWR

SN74LVCH244ADWR

Texas

IC BUF NON-INVERT 3.6V 20SOIC

Në magazinë: 6 120

$0.80000

74AVC16244DGG,118

74AVC16244DGG,118

Nexperia

IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP

Në magazinë: 1 856

$1.96000

SNJ54HC242J

SNJ54HC242J

Rochester Electronics

BUS DRIVER/TRANSCEIVER, 4-BIT

Në magazinë: 232

$1.34000

74LVC16245AX4PA

74LVC16245AX4PA

Rochester Electronics

3.3V 16-BIT BUS TRANSCVR

Në magazinë: 37 179

$0.27000

SN74ALVTH16827VR

SN74ALVTH16827VR

Rochester Electronics

IC BUF NON-INVERT 3.6V 56TVSOP

Në magazinë: 48 280

$2.30000

MC74F377DW

MC74F377DW

Rochester Electronics

FLIP FLOP D TYPE BUS INTERFACE P

Në magazinë: 3 893

$0.27000

Kategoria e produkteve

Top