MC74VHCT50AMG

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MC74VHCT50AMG

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC BUF NON-INVERT 5.5V SOEIAJ-14
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - buferë, drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
28270
Fletët e të dhënave në internet
MC74VHCT50AMG PDF
hetim
 • seri:74VHCT
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • Lloji logjik:Buffer, Non-Inverting
 • numri i elementeve:6
 • numri i biteve për element:1
 • lloji i hyrjes:-
 • lloji i daljes:Push-Pull
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:8mA, 8mA
 • tension - furnizim:2V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOEIAJ-14
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SN74BCT2953DW

SN74BCT2953DW

Rochester Electronics

REGISTERED BUS TRANSCEIVER

Në magazinë: 1 575

$2.08000

SN74ABT16241ADL

SN74ABT16241ADL

Rochester Electronics

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 48SSOP

Në magazinë: 12 116

$0.88000

SN54HC534J

SN54HC534J

Rochester Electronics

BUS DRIVER, HC/UH SERIES

Në magazinë: 310

$4.19000

NC7WP125K8X

NC7WP125K8X

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC BUFFER NON-INVERT 3.6V US8

Në magazinë: 2 257 000

$0.63000

SN74F125NS

SN74F125NS

Rochester Electronics

IC BUS BUFF 3ST QUAD 14SO

Në magazinë: 2 000

$0.22000

74FCT825ASC

74FCT825ASC

Rochester Electronics

BUS DRIVER, FCT SERIES

Në magazinë: 1 080

$2.24000

74HC126D

74HC126D

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

IC BUFFER NON-INVERT 6V 14SOP

Në magazinë: 41

$0.47000

CY74FCT16244ATPVC

CY74FCT16244ATPVC

Texas

IC BUF NON-INVERT 5.5V 48SSOP

Në magazinë: 410

$1.94000

74LVCH245ABQ-Q100X

74LVCH245ABQ-Q100X

Nexperia

IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20DHVQFN

Në magazinë: 0

$0.15903

CD74FCT844AEN

CD74FCT844AEN

Rochester Electronics

BUS DRIVER, FCT SERIES

Në magazinë: 1 852

$1.93000

Kategoria e produkteve

Top