74ABT16244CMTD

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74ABT16244CMTD

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC BUF NON-INVERT 5.5V 48TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - buferë, drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
7820
Fletët e të dhënave në internet
74ABT16244CMTD PDF
hetim
 • seri:74ABT
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • Lloji logjik:Buffer, Non-Inverting
 • numri i elementeve:4
 • numri i biteve për element:4
 • lloji i hyrjes:-
 • lloji i daljes:3-State
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:32mA, 64mA
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:48-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74LVC1G34GW,125

74LVC1G34GW,125

Nexperia

IC BUF NON-INVERT 5.5V 5TSSOP

Në magazinë: 345

$0.32000

MC74HC241AF-MO

MC74HC241AF-MO

Rochester Electronics

IC BUFFER NON-INVERT 6V

Në magazinë: 0

$0.25000

SN74BCT2244NSR

SN74BCT2244NSR

Rochester Electronics

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO

Në magazinë: 2 000

$3.43000

QS74FCT162652ATPA

QS74FCT162652ATPA

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER NON-INVERT 5V

Në magazinë: 949

$1.16000

74ALVT162823DGG112

74ALVT162823DGG112

Rochester Electronics

BUS DRIVER, ALVT SERIES, 9-BIT

Në magazinë: 675

$3.59000

SN74LVC841DW

SN74LVC841DW

Rochester Electronics

BUS DRIVER, LVC/LCX/Z SERIES

Në magazinë: 9 650

$0.66000

SN74LVC8T245PWRG4

SN74LVC8T245PWRG4

Texas

IC TRANSLATION TXRX 5.5V 24TSSOP

Në magazinë: 1

$1.08000

QS74FCT2828BTZ

QS74FCT2828BTZ

Rochester Electronics

BUS DRIVER, FCT SERIES

Në magazinë: 146

$1.28000

SN74ABT126PWR

SN74ABT126PWR

Texas

IC BUF NON-INVERT 5.5V 14TSSOP

Në magazinë: 1 715

$0.89000

MC74VHC1GT125DF2

MC74VHC1GT125DF2

Rochester Electronics

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SC88A

Në magazinë: 52 400

$0.05000

Kategoria e produkteve

Top