MC74HC126ADR2G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MC74HC126ADR2G

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC BUFFER NON-INVERT 6V 14SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - buferë, drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
58
Fletët e të dhënave në internet
MC74HC126ADR2G PDF
hetim
  • seri:74HC
  • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • statusi i pjesës:Active
  • Lloji logjik:Buffer, Non-Inverting
  • numri i elementeve:4
  • numri i biteve për element:1
  • lloji i hyrjes:-
  • lloji i daljes:3-State
  • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:7.8mA, 7.8mA
  • tension - furnizim:2V ~ 6V
  • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C (TA)
  • lloji i montimit:Surface Mount
  • paketë / kuti:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74HC241DB,118

74HC241DB,118

Nexperia

IC BUFFER NON-INVERT 6V 20SSOP

Në magazinë: 0

$0.41054

74ACT244MTC

74ACT244MTC

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC BUF NON-INVERT 5.5V 20TSSOP

Në magazinë: 1 332

$0.66000

74VHCT541D,118

74VHCT541D,118

Nexperia

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO

Në magazinë: 730

$0.58000

74BCT244SC

74BCT244SC

Rochester Electronics

BUS DRIVER, 4-BIT

Në magazinë: 0

$0.47000

QS74LCX16245CPA

QS74LCX16245CPA

Rochester Electronics

BUS TRANSCVR, LVC/LCX/Z SERIES

Në magazinë: 242

$0.83000

SN74LS640-1DWE4

SN74LS640-1DWE4

Rochester Electronics

IC TXRX INVERT 5.25V 20SOIC

Në magazinë: 0

$0.84000

74HC244PW-Q100,118

74HC244PW-Q100,118

Nexperia

IC BUFFER NON-INVERT 6V 20TSSOP

Në magazinë: 40

$0.42000

74ABT16240ADL,118

74ABT16240ADL,118

Rochester Electronics

BUS DRIVER, ABT SERIES, 4 FUNC,

Në magazinë: 2 000

$0.49000

SN74LVC1G06DBVR

SN74LVC1G06DBVR

Texas

IC BUFFER INVERT 5.5V SOT23-5

Në magazinë: 16 396

$0.32000

74AUP1G240GW,125

74AUP1G240GW,125

Nexperia

IC BUFFER INVERT 3.6V 5TSSOP

Në magazinë: 3 605

$0.38000

Kategoria e produkteve

Top