74ACTQ00PC

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74ACTQ00PC

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14DIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - portat dhe invertorët
Seria
-
Instock
11281
Fletët e të dhënave në internet
74ACTQ00PC PDF
hetim
 • seri:74ACTQ
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • Lloji logjik:NAND Gate
 • numri i qarqeve:4
 • numri i hyrjeve:2
 • veçoritë:-
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • aktual - i qetë (maksimumi):2 µA
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:24mA, 24mA
 • niveli logjik - i ulët:0.8V
 • niveli logjik - i lartë:2V
 • vonesa maksimale e përhapjes @ v, max cl:7.5ns @ 5V, 50pF
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-PDIP
 • paketë / kuti:14-DIP (0.300", 7.62mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74HC14DB,118

74HC14DB,118

Rochester Electronics

IC INVERT SCHMITT 6CH 6IN 14SSOP

Në magazinë: 6 930

$0.19000

SN74AHCT32DBR

SN74AHCT32DBR

Rochester Electronics

IC GATE OR 4CH 2-INP 14SSOP

Në magazinë: 27 900

$0.11000

74F27SJX

74F27SJX

Rochester Electronics

NOR GATE

Në magazinë: 7 239

$0.07000

74VHCT00ASJX

74VHCT00ASJX

Rochester Electronics

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOP

Në magazinë: 31 808

$0.19000

74LV86PW,118

74LV86PW,118

Rochester Electronics

XOR GATE, LV/LV-A/LVX/H SERIES,

Në magazinë: 3 496

$0.09000

74AHC30BQ,115

74AHC30BQ,115

Nexperia

IC GATE NAND 1CH 8-INP 14DHVQFN

Në magazinë: 5 304

$0.50000

SN74AUP1G04DSFR

SN74AUP1G04DSFR

Rochester Electronics

IC INVERTER 1CH 1-INP 6SON

Në magazinë: 2 395

$0.13000

NLVVHC1G04DFT1G

NLVVHC1G04DFT1G

Rochester Electronics

IC INVERTER 1CH 1-INP SC88A

Në magazinë: 84 000

$0.13000

74HCT1G04GV,125

74HCT1G04GV,125

Nexperia

IC INVERTER 1CH 1-INP SC74A

Në magazinë: 625

$0.30000

NTE74LS00

NTE74LS00

NTE Electronics, Inc.

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14DIP

Në magazinë: 112

$2.14000

Kategoria e produkteve

Top