74ACT843SPC

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74ACT843SPC

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
BUS DRIVER
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - shulat
Seria
-
Instock
1950
Fletët e të dhënave në internet
74ACT843SPC PDF
hetim
 • seri:74ACT
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • Lloji logjik:D-Type Transparent Latch
 • qarku:9:9
 • lloji i daljes:Tri-State
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • qarqe të pavarura:1
 • koha e vonesës - përhapja:5.5ns
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:24mA, 24mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:24-DIP (0.300", 7.62mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:24-PDIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74AUP1G373GW-Q100H

74AUP1G373GW-Q100H

Nexperia

IC LATCH D-TYPE

Në magazinë: 0

$0.07866

MM74HC259SJ

MM74HC259SJ

Rochester Electronics

D LATCH

Në magazinë: 10 669

$0.31000

MAX9698BCPE

MAX9698BCPE

Rochester Electronics

MAX9698 DUAL VOLTAGE W/LATCH

Në magazinë: 1 093

$6.69000

MM74HC259N

MM74HC259N

Rochester Electronics

D LATCH

Në magazinë: 0

$0.41000

CD74HC259M

CD74HC259M

Rochester Electronics

D LATCH

Në magazinë: 8 062

$0.35000

CY74FCT573TQCT

CY74FCT573TQCT

Rochester Electronics

CY74FCT573T OCTAL TRANSPARENT D-

Në magazinë: 32 210

$0.60000

MM74HC563N

MM74HC563N

Rochester Electronics

BUS DRIVER, HC/UH SERIES

Në magazinë: 0

$0.54000

MM54HCT373E/883

MM54HCT373E/883

Rochester Electronics

D LATCH, 1-FUNC, 8-BIT

Në magazinë: 235

$12.07000

SN74HC259NS

SN74HC259NS

Rochester Electronics

8-BIT ADDRESSABLE LATCHES

Në magazinë: 3 750

$0.25000

SN74BCT29843NT

SN74BCT29843NT

Rochester Electronics

BUS DRIVER

Në magazinë: 825

$2.01000

Kategoria e produkteve

Top