NBA3N206SDR2G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NBA3N206SDR2G

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
NBA3N206SDR2G PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Transceiver
 • protokoll:LVDS, Multipoint
 • numri i drejtuesve/marrësve:1/1
 • dupleks:Half
 • histereza e marrësit:25 mV
 • shpejtësia e të dhënave:200Mbps
 • tension - furnizim:3V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX220EPE+

MAX220EPE+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16DIP

Në magazinë: 82 800

$6.39000

SN65C3232DBR

SN65C3232DBR

Texas

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SSOP

Në magazinë: 0

$1.29946

BCM5221A4KPTGT

BCM5221A4KPTGT

Broadcom

IC TRANSCEIVER 1/1

Në magazinë: 0

$4.63644

SN65HVD72DRBR

SN65HVD72DRBR

Texas

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SON

Në magazinë: 5 401

$3.00000

TSB81BA3EZAJ

TSB81BA3EZAJ

Texas

IC TRANSCEIVER HALF 6/6 168NFBGA

Në magazinë: 0

$7.18638

ISL4223EIRZ-T

ISL4223EIRZ-T

Intersil (Renesas Electronics America)

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20QFN

Në magazinë: 0

$3.44020

MAX3098EACPE

MAX3098EACPE

Rochester Electronics

IC RECEIVER 0/3 16DIP

Në magazinë: 881

$8.30000

ADM3222ARSZ-REEL7

ADM3222ARSZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20SSOP

Në magazinë: 15

$3.62000

MAX2700ECM+

MAX2700ECM+

Rochester Electronics

DIRECT DOWNCONVERSION RECEIVER

Në magazinë: 2 797

$6.51000

UA75451BRC

UA75451BRC

Rochester Electronics

DUAL PERIPHERAL DRIVERS

Në magazinë: 1 029

$1.25000

Kategoria e produkteve

Top