26LS30/B2A

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

26LS30/B2A

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
DUAL MARKED (5962-86721012A)
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:-
 • protokoll:-
 • numri i drejtuesve/marrësve:-
 • dupleks:-
 • histereza e marrësit:-
 • shpejtësia e të dhënave:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX241EWI+

MAX241EWI+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SOIC

Në magazinë: 543 075

$7.13000

LT1134ACSW#TRPBF

LT1134ACSW#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 4/4 24SOIC

Në magazinë: 0

$5.16591

LE87286NQCT

LE87286NQCT

Roving Networks / Microchip Technology

IC DRIVER 1/0 16QFN

Në magazinë: 0

$0.81900

DS90C387VJD-TI

DS90C387VJD-TI

Rochester Electronics

LINE DRIVER, 8 FUNC, 8 DRIVER, C

Në magazinë: 630

$9.59000

ADM3068EARZ-R7

ADM3068EARZ-R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC

Në magazinë: 0

$2.10000

DS8831N

DS8831N

Rochester Electronics

LINE DRIVER

Në magazinë: 3 620

$2.75000

MAX4144EEE-T

MAX4144EEE-T

Rochester Electronics

DIFFERENTIAL LINE RECEIVER

Në magazinë: 4 900

$2.37000

LTC2858CMS-2#TRPBF

LTC2858CMS-2#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10MSOP

Në magazinë: 0

$2.29500

ISL32603EFBZ

ISL32603EFBZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 642

$3.37000

SVC707-AL

SVC707-AL

Rochester Electronics

DIFFUSED JUNCTION TYPE FM

Në magazinë: 300 000

$0.06000

Kategoria e produkteve

Top