TLK1002RGER

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TLK1002RGER

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC TRANSCEIVER 2/2 24VQFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
144000
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Transceiver
 • protokoll:Gigabit Ethernet
 • numri i drejtuesve/marrësve:2/2
 • dupleks:-
 • histereza e marrësit:-
 • shpejtësia e të dhënave:-
 • tension - furnizim:1.7V ~ 1.9V
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:24-VFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:24-VQFN-EP (4x4)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX241ECWI

MAX241ECWI

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SOIC

Në magazinë: 1 384

$4.85000

LT1791AIS#PBF

LT1791AIS#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC

Në magazinë: 2 158

$7.44000

MAX241EWI+

MAX241EWI+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SOIC

Në magazinë: 543 075

$7.13000

USB1T11AM

USB1T11AM

Rochester Electronics

BUS TRANSCEIVER, USB SERIES, 1 F

Në magazinë: 591

$0.54000

LTC2863CDD-1#TRPBF

LTC2863CDD-1#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8DFN

Në magazinë: 0

$2.38500

74LS248PC

74LS248PC

Rochester Electronics

DECODER/DRIVER, TTL, PDIP16

Në magazinë: 0

$0.31000

TRS3243ECDW

TRS3243ECDW

Texas

IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28SOIC

Në magazinë: 500

$2.36000

MAX231CJD

MAX231CJD

Rochester Electronics

RS-232 DRIVER/RECEIVER

Në magazinë: 0

$1.71000

MAX6670AUB60

MAX6670AUB60

Rochester Electronics

REMOTE TEMPERATURE SWITCH

Në magazinë: 1 935

$2.43000

TJA1021T/10/C,118

TJA1021T/10/C,118

NXP Semiconductors

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SO

Në magazinë: 1 478

$1.27000

Kategoria e produkteve

Top