TJA1051AT/0Z

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TJA1051AT/0Z

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC TRANSCEIVER 1/1 8SO
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
2475
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Transceiver
 • protokoll:CAN
 • numri i drejtuesve/marrësve:1/1
 • dupleks:-
 • histereza e marrësit:120 mV
 • shpejtësia e të dhënave:5Mbps
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SO
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TCAN1051HDRQ1

TCAN1051HDRQ1

Texas

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 3

$1.64000

TJA1448BTK/0Z

TJA1448BTK/0Z

NXP Semiconductors

HIGH-SPEED CAN TRANSCEIVER WITH

Në magazinë: 0

$2.36000

AM26C31IDBRG4

AM26C31IDBRG4

Texas

IC DRIVER 4/0 16SSOP

Në magazinë: 0

$0.63126

SN75119DR

SN75119DR

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC

Në magazinë: 15 000

$2.15000

LTC1482IS8#TRPBF

LTC1482IS8#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 0

$3.66800

SN65C1167ENSR

SN65C1167ENSR

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SO

Në magazinë: 39 982

$2.19000

SN65LVDM051PW

SN65LVDM051PW

Texas

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16TSSOP

Në magazinë: 803

$4.65000

LTC486CSW#PBF

LTC486CSW#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DRIVER 4/0 16SOIC

Në magazinë: 1 904

$9.71000

ISL4223EIRZ-T

ISL4223EIRZ-T

Intersil (Renesas Electronics America)

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20QFN

Në magazinë: 0

$3.44020

UA75451BRC

UA75451BRC

Rochester Electronics

DUAL PERIPHERAL DRIVERS

Në magazinë: 1 029

$1.25000

Kategoria e produkteve

Top