MAX9169EUE+T

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MAX9169EUE+T

Prodhuesi
Maxim Integrated
Përshkrim
IC TRANSCEIVER 1/4 16TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MAX9169EUE+T PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Transceiver
 • protokoll:LVDS
 • numri i drejtuesve/marrësve:1/4
 • dupleks:-
 • histereza e marrësit:-
 • shpejtësia e të dhënave:630Mbps
 • tension - furnizim:3V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC1482CN8

LTC1482CN8

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DIP

Në magazinë: 3

$8.07000

MAX241EWI+

MAX241EWI+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SOIC

Në magazinë: 543 075

$7.13000

LTC2858IDD-2#TRPBF

LTC2858IDD-2#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10DFN

Në magazinë: 0

$2.73000

ADM202EARNZ-REEL

ADM202EARNZ-REEL

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC

Në magazinë: 301

$1.88000

MAX2421EAI+

MAX2421EAI+

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER IMAGE REJ 28SSOP

Në magazinë: 74

$1.47000

MAX9788EBP+

MAX9788EBP+

Rochester Electronics

CLASS G CERAMIC SPEAKER DRIVER

Në magazinë: 251

$1.54000

ISL8485ECBZ

ISL8485ECBZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 0

$1.71000

SN75189DR

SN75189DR

Texas

IC RECEIVER 0/4 14SOIC

Në magazinë: 4 478

$0.58000

ADM3222ARSZ-REEL7

ADM3222ARSZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20SSOP

Në magazinë: 15

$3.62000

SN75ALS172ADWR

SN75ALS172ADWR

Texas

IC DRIVER 4/0 20SOIC

Në magazinë: 0

$2.03656

Kategoria e produkteve

Top