SN65ALS1176DR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SN65ALS1176DR

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
1001
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Transceiver
 • protokoll:RS422, RS485
 • numri i drejtuesve/marrësve:1/1
 • dupleks:Half
 • histereza e marrësit:60 mV
 • shpejtësia e të dhënave:35Mbd
 • tension - furnizim:4.75V ~ 5.25V
 • temperatura e funksionimit:-25°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MC3486NG4

MC3486NG4

Texas

IC RECEIVER 0/4 16DIP

Në magazinë: 0

$0.96470

BCM54616SC0IFBG

BCM54616SC0IFBG

Broadcom

SINGLE GBE SERDES PHY

Në magazinë: 0

$17.27000

MAX3302EEWA+T

MAX3302EEWA+T

Rochester Electronics

LINE TRANSCEIVER

Në magazinë: 52 500

$2.60000

TRS232D

TRS232D

Texas

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC

Në magazinë: 332

$1.74000

ADM3491AR-REEL7

ADM3491AR-REEL7

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC

Në magazinë: 3 696

$1.90000

XRT7295CTIW-F

XRT7295CTIW-F

MaxLinear

LINE RECEIVER DS3/E3/SONET STS-1

Në magazinë: 0

$28.87333

MAX1490BEPG+

MAX1490BEPG+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 24DIP

Në magazinë: 176

$20.88000

SNJ55113FK

SNJ55113FK

Rochester Electronics

SN55113 DUAL DIFFERENTIAL LINE D

Në magazinë: 0

$38.90000

SP213ECA-L/TR

SP213ECA-L/TR

MaxLinear

IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SSOP

Në magazinë: 0

$0.80693

MAX239CWG

MAX239CWG

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER FULL 3/5 24SOIC

Në magazinë: 2 820

$4.19000

Kategoria e produkteve

Top