74LS395PC

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74LS395PC

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
SHIFT REGISTER, 4-BIT, TTL
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - regjistrat e zhvendosjes
Seria
-
Instock
21240
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji logjik:-
 • lloji i daljes:-
 • numri i elementeve:-
 • numri i biteve për element:-
 • funksionin:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
54LS503FM

54LS503FM

Rochester Electronics

SHIFT REGISTER, TTL

Në magazinë: 76

$1.66000

74AHCT164D14

74AHCT164D14

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

LOGIC AHC STD 14DIP

Në magazinë: 0

$0.68000

SN74HC594DW

SN74HC594DW

Texas

IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-SOIC

Në magazinë: 4 553

$0.85000

SN74LS166MEL

SN74LS166MEL

Rochester Electronics

PARALLEL IN SERIAL OUT, LS SERIE

Në magazinë: 6 000

$0.14000

JM38510/30609BFA

JM38510/30609BFA

Rochester Electronics

PARALLEL IN SERIAL OUT, 8-BIT

Në magazinë: 96

$19.84000

74194PC

74194PC

Rochester Electronics

SHIFT REGISTER, 4-BIT, TTL

Në magazinë: 8 647

$0.29000

CD4015BFX

CD4015BFX

Rochester Electronics

DUAL STATIC SHIT REGSTR

Në magazinë: 0

$2.25000

74HCT595D,112

74HCT595D,112

Nexperia

IC SHIFT REGISTER 8BIT 16SOIC

Në magazinë: 1 565

$0.58000

SN74AHCT594PWR

SN74AHCT594PWR

Texas

IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-TSSOP

Në magazinë: 1 900

$0.88000

CD74LPT16374AMT

CD74LPT16374AMT

Rochester Electronics

FAST 3.3V 16-BIT REGISTER

Në magazinë: 2 308

$1.93000

Kategoria e produkteve

Top