CD74HCT166EG4

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CD74HCT166EG4

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC 8-BIT PAR/SER SHIFT REG 16DIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - regjistrat e zhvendosjes
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:74HCT
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji logjik:Shift Register
 • lloji i daljes:Push-Pull
 • numri i elementeve:1
 • numri i biteve për element:8
 • funksionin:Parallel or Serial to Serial
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:16-DIP (0.300", 7.62mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-PDIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
QS74FCT273ATP

QS74FCT273ATP

Rochester Electronics

QUALITY SEMI FPGA 1280-CELL CMOS

Në magazinë: 5 509

$1.14000

NLV74VHC595DTR2G

NLV74VHC595DTR2G

Rochester Electronics

SERIAL IN PARALLEL OUT, AHC/VHC/

Në magazinë: 60 000

$0.35000

SN74AHCT595D

SN74AHCT595D

Texas

IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-SOIC

Në magazinë: 932

$0.69000

MC74HC595AD

MC74HC595AD

Rochester Electronics

SERIAL IN PARALLEL OUT

Në magazinë: 26 376

$0.22000

74HC4094PW-Q100118

74HC4094PW-Q100118

Rochester Electronics

SERIAL IN PARALLEL OUT

Në magazinë: 4 973

$0.14000

HV507PG-G

HV507PG-G

Roving Networks / Microchip Technology

IC 64BIT SRL PARALLEL 325V 80QFP

Në magazinë: 182

$15.58000

CY29FCT520CTSOC

CY29FCT520CTSOC

Rochester Electronics

PIPELINE REGISTER, 8-BIT, CMOS

Në magazinë: 10 633

$3.24000

TPIC6A596DWRG4

TPIC6A596DWRG4

Texas

IC 8-BIT SHIFT REGISTER 24-SOIC

Në magazinë: 10 206

$3.23000

SN74HC595N

SN74HC595N

Texas

IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-DIP

Në magazinë: 29 336

$0.65000

MM54HC195J/883

MM54HC195J/883

Rochester Electronics

SHIFT REGISTER, 4-BIT

Në magazinë: 75

$3.60000

Kategoria e produkteve

Top