MM3860AN5ZRE

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MM3860AN5ZRE

Prodhuesi
Mitsumi Electric Company
Përshkrim
IC, ONE CELL, BATTERY PROTECTION
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - menaxhimi i baterisë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:MM3860
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Battery Protection
 • kimia e baterisë:Lithium Ion/Polymer
 • numri i qelizave:1
 • mbrojtje nga gabimet:Over Current, Over Voltage
 • ndërfaqe:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:6-SMD, Flat Leads
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SON-6F
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AP9211S-AF-HAC-7

AP9211S-AF-HAC-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC BATT PROT LI-ION 1CELL 6UDFN

Në magazinë: 0

$0.36323

S-8209AAB-I8T1U

S-8209AAB-I8T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT MFUNC LI-ION SNT-8A

Në magazinë: 0

$0.69080

MM3220H03NRH

MM3220H03NRH

Mitsumi Electric Company

IC, TWO CELL, BATTERY PROTECTION

Në magazinë: 0

$0.88722

MAX6428EHUR+T

MAX6428EHUR+T

Rochester Electronics

IC BATT MON MULT-CHEM 1C SOT23-3

Në magazinë: 2 500

$1.91000

S-8253BAD-T8T1GZ

S-8253BAD-T8T1GZ

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT PROT LI-ION 3CELL 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.88722

DS2782G+

DS2782G+

Maxim Integrated

IC BATT MON LI-ION 1CELL 10TDFN

Në magazinë: 24 881 425

$5.01000

BQ29200DRBT

BQ29200DRBT

Texas

IC BATT PROT LI-ION 2CELL 8SON

Në magazinë: 253

$1.06000

LV51144T-TE-F-E

LV51144T-TE-F-E

Rochester Electronics

IC BATT 1CELL LIB PROTECTION

Në magazinë: 24 000

$0.17000

S-8200AAF-I6T1U

S-8200AAF-I6T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT PROT LI-ION 1CELL SNT-6A

Në magazinë: 0

$0.36655

BQ24381DSGR

BQ24381DSGR

Texas

IC BATT PROTECTION LI-ION 8WSON

Në magazinë: 0

$0.31482

Kategoria e produkteve

Top