AP9101CAK-AETRG1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AP9101CAK-AETRG1

Prodhuesi
Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)
Përshkrim
IC BATT PROT LI-ION 1CELL SOT25
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - menaxhimi i baterisë
Seria
-
Instock
9000
Fletët e të dhënave në internet
AP9101CAK-AETRG1 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Battery Protection
 • kimia e baterisë:Lithium Ion/Polymer
 • numri i qelizave:1
 • mbrojtje nga gabimet:Over Current, Over Voltage
 • ndërfaqe:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SC-74A, SOT-753
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-25
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
BQ76PL536APAPR

BQ76PL536APAPR

Texas

IC BAT MFUNC LI-ION 3-6C 64HTQFP

Në magazinë: 596

$8.83000

LTC6811HG-1#3ZZPBF

LTC6811HG-1#3ZZPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC BATT MON MULTI 1-12C 48SSOP

Në magazinë: 0

$19.94000

S-8211DAY-I6T1U

S-8211DAY-I6T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT PROT LI-ION 1CELL SNT-6A

Në magazinë: 0

$0.32913

S-8232NAFT-T2-G

S-8232NAFT-T2-G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT PROT LI-ION 2CELL 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.74412

AP9101CK6-CCTRG1

AP9101CK6-CCTRG1

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC BATT PROT LI-ION 1CELL SOT26

Në magazinë: 0

$0.13117

HPA00906DRKR

HPA00906DRKR

Texas

IC BATT

Në magazinë: 0

$4.93151

ISL6296DH-T

ISL6296DH-T

Rochester Electronics

IC BATT AUTH MULTI 1-3C SOT23-5

Në magazinë: 3 000

$0.78000

S-8239AAC-M6T1U

S-8239AAC-M6T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT MONITOR LI-ION SOT23-6

Në magazinë: 0

$0.33814

LTC4160EUDC-1#PBF

LTC4160EUDC-1#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC BATT MFUNC LI-ION 1CELL 20QFN

Në magazinë: 165

$6.84000

BQ24381DSGR

BQ24381DSGR

Texas

IC BATT PROTECTION LI-ION 8WSON

Në magazinë: 0

$0.31482

Kategoria e produkteve

Top