ISL8130IAZ-TK

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ISL8130IAZ-TK

Prodhuesi
Intersil (Renesas Electronics America)
Përshkrim
IC REG CTRLR MULT TOP 20QSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - kontrollorët e komutimit dc dc
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
ISL8130IAZ-TK PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i daljes:Transistor Driver
 • funksionin:Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Buck, Boost, Flyback, SEPIC
 • numri i daljeve:1
 • fazat e daljes:1
 • tension - furnizim (vcc/vdd):4.5V ~ 5.5V
 • frekuenca - ndërrimi:100kHz ~ 1.4MHz
 • cikli i punës (maksimumi):96%
 • ndreqës sinkron:Yes
 • sinkronizimi i orës:No
 • ndërfaqet serike:-
 • veçoritë e kontrollit:Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:20-QSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MIC2205-1.5YML

MIC2205-1.5YML

Rochester Electronics

2MHZ PWM SYNCHRONOUS BUCK REGULA

Në magazinë: 41 119

$0.73000

LTC3772EDDB#TRMPBF

LTC3772EDDB#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR BUCK 8DFN

Në magazinë: 0

$3.22006

LTC1628IG-PG#TRPBF

LTC1628IG-PG#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR BUCK 28SSOP

Në magazinë: 0

$7.53200

LM25085MMX/NOPB

LM25085MMX/NOPB

Texas

IC REG CTRLR BUCK 8VSSOP

Në magazinë: 0

$0.84885

UCD9222RGZR

UCD9222RGZR

Texas

IC REG CTRLR BUCK PMBUS 48VQFN

Në magazinë: 277

$7.66000

S-8358P52MC-O9LT2U

S-8358P52MC-O9LT2U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG CTRLR BOOST SOT23-5

Në magazinë: 96

$1.32000

LTC3858IUFD-1#PBF

LTC3858IUFD-1#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR BUCK 28QFN

Në magazinë: 0

$8.75712

LTC3721EGN-1#TRPBF

LTC3721EGN-1#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR PUSH-PULL 16SSOP

Në magazinë: 0

$5.99200

MIC38HC45YM

MIC38HC45YM

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC

Në magazinë: 518

$2.30000

S-8355Q50MC-OXJT2G

S-8355Q50MC-OXJT2G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG CTRLR BOOST SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.59360

Kategoria e produkteve

Top