FAN302HLMY_F117

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

FAN302HLMY_F117

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
BATTERY CHARGE CONTROLLER, CURRE
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - kontrollorët e komutimit dc dc
Seria
-
Instock
5000
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i daljes:-
 • funksionin:-
 • konfigurimi i daljes:-
 • topologji:-
 • numri i daljeve:-
 • fazat e daljes:-
 • tension - furnizim (vcc/vdd):-
 • frekuenca - ndërrimi:-
 • cikli i punës (maksimumi):-
 • ndreqës sinkron:-
 • sinkronizimi i orës:-
 • ndërfaqet serike:-
 • veçoritë e kontrollit:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ISL6224CA

ISL6224CA

Rochester Electronics

SWITCHING CONTROLLER

Në magazinë: 130

$1.16000

MAX658ESD

MAX658ESD

Rochester Electronics

SWITCHING CONTROLLER

Në magazinë: 272

$1.07000

LTC1735CGN#TRPBF

LTC1735CGN#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR BUCK 16SSOP

Në magazinë: 0

$4.39600

LM3485MMX

LM3485MMX

Rochester Electronics

0.1A, 1000KHZ PDSO8

Në magazinë: 10 500

$0.71000

ADP1883ARMZ-1.0-R7

ADP1883ARMZ-1.0-R7

Rochester Electronics

SYNCHRONOUS CURRENT-MODE WITH CO

Në magazinë: 13 900

$1.37000

LTC3803HS6#TRMPBF

LTC3803HS6#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR FLYBACK TSOT23-6

Në magazinë: 94

$4.49000

LT3844IFE#PBF

LT3844IFE#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP

Në magazinë: 213

$9.23000

MCP1652S-E/MS

MCP1652S-E/MS

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP

Në magazinë: 56

$1.53000

XDPE132G5CG000XUMA1

XDPE132G5CG000XUMA1

IR (Infineon Technologies)

VOLTAGE REGULATOR

Në magazinë: 2 748

$9.72000

LTC7803EUD#TRPBF

LTC7803EUD#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

LOW IQ SYNCHRONOUS BUCK CONTROLL

Në magazinë: 0

$2.64000

Kategoria e produkteve

Top