MCP4652T-503E/UN

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MCP4652T-503E/UN

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 10MSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
marrja e të dhënave - potenciometra dixhitalë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MCP4652T-503E/UN PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • konik:Linear
 • konfigurimi:Rheostat
 • numri i qarqeve:2
 • numri i çezmave:257
 • rezistenca (ohms):50k
 • ndërfaqe:I²C
 • lloji i memories:Volatile
 • tension - furnizim:1.8V ~ 5.5V
 • veçoritë:Mute, Selectable Address
 • tolerancës:±20%
 • koeficienti i temperaturës (tip):150ppm/°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:10-MSOP
 • paketë / kuti:10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • rezistenca - fshirëse (ohms) (tip):75
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX5419LETA+T

MAX5419LETA+T

Maxim Integrated

IC DGTL POT 200KOHM 256TAP 8TDFN

Në magazinë: 749

$5.00000

X9258TV24IZ-2.7

X9258TV24IZ-2.7

Intersil (Renesas Electronics America)

IC DGT POT 100KOHM 256TP 24TSSOP

Në magazinë: 0

$14.34528

CAT5111VI-50-GT3

CAT5111VI-50-GT3

Rochester Electronics

CAT5111 - 100-TAP DIGITALLY PROG

Në magazinë: 13 671

$1.64000

AD5220BNZ50

AD5220BNZ50

Rochester Electronics

INCREMENT/DECREMENT DIGI-POT

Në magazinë: 16 343

$1.37000

MCP4461T-103E/ML

MCP4461T-103E/ML

Roving Networks / Microchip Technology

IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 20QFN

Në magazinë: 0

$1.49001

AD5231BRUZ50

AD5231BRUZ50

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DGT POT 50KOHM 1024TP 16TSSOP

Në magazinë: 6 382

$5.70000

CAT5114Z-00

CAT5114Z-00

Rochester Electronics

32-TAP DIGIPOT

Në magazinë: 1 690

$1.01000

MCP4231T-103E/SL

MCP4231T-103E/SL

Roving Networks / Microchip Technology

IC DGTL POT 10KOHM 129TAP 14SOIC

Në magazinë: 1 869

$0.95000

X9261US24

X9261US24

Rochester Electronics

DIGIPOT, 2 FUNC, 256 PSTN

Në magazinë: 445

$9.07000

MCP4162-103E/P

MCP4162-103E/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 8DIP

Në magazinë: 151

$1.06000

Kategoria e produkteve

Top