ISL61862ECRZ-T

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ISL61862ECRZ-T

Prodhuesi
Intersil (Renesas Electronics America)
Përshkrim
IC HOT SWAP CTRLR USB 8DFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - kontrollorët e shkëmbimit të nxehtë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
ISL61862ECRZ-T PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Hot Swap Controller
 • numri i kanaleve:2
 • ndërprerësit e brendshëm:Yes
 • aplikacionet:USB
 • veçoritë:Fault Timeout, Latched Fault, Thermal Limit, Turn On Voltage, UVLO
 • veçoritë e programueshme:-
 • tension - furnizim:2.5V ~ 5.5V
 • rryma - prodhimi (maksimumi):1.5A
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C
 • rrymë - furnizim:57 µA
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-VDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-DFN (3x3)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TPS2420RSAT

TPS2420RSAT

Texas

IC HOT SWAP CTRLR GP 16QFN

Në magazinë: 170

$3.23000

MAX8533EUB

MAX8533EUB

Rochester Electronics

INFINIBAND HOT-SWAP CONTROLLER

Në magazinë: 817

$2.85000

LTC4222CG#PBF

LTC4222CG#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC HOT SWAP CTRLR GP 36SSOP

Në magazinë: 105

$12.38000

ADM1275-2ARQZ

ADM1275-2ARQZ

Rochester Electronics

HOT-SWAP CONTROLLER AND DIGITAL

Në magazinë: 4 980

$5.99000

ISL61862DIRZ

ISL61862DIRZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC HOT SWAP CTRLR USB 8DFN

Në magazinë: 0

$2.69000

LM25061PMMX-2/NOPB

LM25061PMMX-2/NOPB

Texas

IC HOT SWAP CTRLR GP 10VSSOP

Në magazinë: 0

$1.76352

MAX5903ABEUT

MAX5903ABEUT

Rochester Electronics

HOT-SWAP CONTROLLER

Në magazinë: 3 274

$1.84000

LTC4231IUD-1#TRPBF

LTC4231IUD-1#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC HOT SWAP CTRLR GP 12QFN

Në magazinë: 0

$3.54200

LTC4223IDHD-2#TRPBF

LTC4223IDHD-2#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC HOT SWAP CTRLR ATCA 16DFN

Në magazinë: 0

$3.42000

LTC4223CDHD-2#PBF

LTC4223CDHD-2#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC HOT SWAP CTRLR ATCA 16DFN

Në magazinë: 0

$3.82397

Kategoria e produkteve

Top