PAL16L8D/2PC

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PAL16L8D/2PC

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
OT PLD, 10NS, PAL-TYPE, TTL, PDI
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - plds (pajisje logjike e programueshme)
Seria
-
Instock
4729
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
  • seri:*
  • paketë:Bulk
  • statusi i pjesës:Active
  • lloji i programueshëm:-
  • numri i makrocelave:-
  • tension - hyrje:-
  • shpejtësia:-
  • lloji i montimit:-
  • paketë / kuti:-
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
OR3TP126BA256-DB

OR3TP126BA256-DB

Rochester Electronics

PCI BUS CONTROLLER PBGA256

Në magazinë: 131

$33.96000

TIBPAL16R8-10MJB

TIBPAL16R8-10MJB

Rochester Electronics

OT PLD, 10NS, PAL-TYPE, TTL, CDI

Në magazinë: 11

$79.85000

MDPLD22V10-15

MDPLD22V10-15

Rochester Electronics

PLD, 15NS, PAL-TYPE

Në magazinë: 100

$13.86000

PAL20R6-5PC

PAL20R6-5PC

Rochester Electronics

OT PLD, 5NS, PAL-TYPE, TTL, PDIP

Në magazinë: 208

$13.33000

EPX740LC68-15

EPX740LC68-15

Rochester Electronics

OT PLD, 18NS, CMOS, PQCC68

Në magazinë: 4 432

$16.23000

PAL20R4-5PC

PAL20R4-5PC

Rochester Electronics

OT PLD, 6.5NS, PAL-TYPE

Në magazinë: 42

$20.00000

EPF20K400GC655-1

EPF20K400GC655-1

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, 2.5NS CPGA655

Në magazinë: 158

$989.27000

ATF22V10C-10NM/883

ATF22V10C-10NM/883

Roving Networks / Microchip Technology

IC PLD 10MC 10NS 28LCC

Në magazinë: 36

$85.54000

TIBPAL16R4-15MJB

TIBPAL16R4-15MJB

Rochester Electronics

OT PLD, 15NS, PAL-TYPE, TTL, CDI

Në magazinë: 503

$72.98000

TIBPAL20R8-20MJT

TIBPAL20R8-20MJT

Rochester Electronics

OT PLD, 20NS, PAL-TYPE, TTL

Në magazinë: 110

$29.98000

Kategoria e produkteve

Top