MIC2039EYM6-TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MIC2039EYM6-TR

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-6
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - çelsat e shpërndarjes së energjisë, drejtuesit e ngarkesës
Seria
-
Instock
3551
Fletët e të dhënave në internet
MIC2039EYM6-TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i ndërprerësit:General Purpose
 • numri i daljeve:1
 • raporti - hyrje:dalje:1:1
 • konfigurimi i daljes:High Side
 • lloji i daljes:P-Channel
 • ndërfaqe:On/Off
 • tension - ngarkesë:2.5V ~ 5.5V
 • tension - furnizim (vcc/vdd):Not Required
 • rryma - prodhimi (maksimumi):2.5A
 • rds në (typ):75mOhm
 • lloji i hyrjes:Non-Inverting
 • veçoritë:Slew Rate Controlled, Status Flag
 • mbrojtje nga gabimet:Current Limiting (Adjustable), Over Temperature, UVLO
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-23-6
 • paketë / kuti:SOT-23-6
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ULQ2003AQDRQ1

ULQ2003AQDRQ1

Texas

IC PWR DRIVER NPN 1:1 16SOIC

Në magazinë: 1 058

$0.61000

MIC2561-1BM

MIC2561-1BM

Rochester Electronics

PCMCIA SOCKET SWITCHING MATRIX

Në magazinë: 23 779

$1.06000

TPS22924BYZPRB

TPS22924BYZPRB

Texas

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 6DSBGA

Në magazinë: 0

$0.32770

MIC2044-2YTS-TR

MIC2044-2YTS-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 16TSSOP

Në magazinë: 0

$2.57000

FC4B21320L1

FC4B21320L1

Panasonic

IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 4SMD

Në magazinë: 0

$0.75000

TPS22916CLYFPT

TPS22916CLYFPT

Texas

IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 4DSBGA

Në magazinë: 2 464

$0.52000

MP5014AGJ-Z

MP5014AGJ-Z

MPS (Monolithic Power Systems)

IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 TSOT23-8

Në magazinë: 0

$0.54000

TPS2546RTER

TPS2546RTER

Texas

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 16WQFN

Në magazinë: 0

$1.47000

TPS2024P

TPS2024P

Texas

IC PWR SWITCH N-CHANNEL 1:1 8DIP

Në magazinë: 305

$2.54000

BD6529GUL-E2

BD6529GUL-E2

ROHM Semiconductor

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 6HVSOF

Në magazinë: 2 881

$0.88000

Kategoria e produkteve

Top