DS1099U-WT+T

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

DS1099U-WT+T

Prodhuesi
Maxim Integrated
Përshkrim
IC ECONOSCILLATOR DUAL 8USOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - gjeneratorë të orës, plls, sintetizues të frekuencës
Seria
-
Instock
18000
Fletët e të dhënave në internet
DS1099U-WT+T PDF
hetim
 • seri:EconOscillator™
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Clock Generator
 • pll:No
 • hyrje:Clock
 • prodhimit:CMOS, TTL
 • numri i qarqeve:1
 • raporti - hyrje:dalje:1:2
 • diferencial - hyrje:dalje:No/No
 • frekuenca - max:2Hz, 8Hz
 • pjesëtues/shumësues:Yes/No
 • tension - furnizim:2.7V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-µMAX
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CS2000CP-EZZR

CS2000CP-EZZR

Cirrus Logic

IC CLK GEN/MULT CTRL PORT 10MSOP

Në magazinë: 0

$10.72500

SI5345B-D09819-GMR

SI5345B-D09819-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR

Në magazinë: 0

$21.04500

SI5340A-D06645-GMR

SI5340A-D06645-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL 44QFN

Në magazinë: 0

$14.40000

SI5346B-D07297-GM

SI5346B-D07297-GM

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT

Në magazinë: 0

$24.40500

CY23S05SXC-1HT

CY23S05SXC-1HT

Cypress Semiconductor

IC CLK ZDB 5OUT 133MHZ 8SOIC

Në magazinë: 0

$6.45000

SI5340A-D10488-GMR

SI5340A-D10488-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL 44QFN

Në magazinë: 0

$14.40000

DS21610QN

DS21610QN

Rochester Electronics

3.3V/5V CLOCK RATE ADAPTER

Në magazinë: 8 000

$32.22000

SI5332DD08818-GM1

SI5332DD08818-GM1

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR QFN

Në magazinë: 0

$7.15500

NB2872ASNR2

NB2872ASNR2

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 2 500

$1.26000

SI5341B-D09100-GM

SI5341B-D09100-GM

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN

Në magazinë: 0

$14.73000

Kategoria e produkteve

Top