SI5335C-B05213-GMR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SI5335C-B05213-GMR

Prodhuesi
Silicon Labs
Përshkrim
IC 4OUT ANY FREQ <350MHZ 24QFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - gjeneratorë të orës, plls, sintetizues të frekuencës
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SI5335C-B05213-GMR PDF
hetim
 • seri:*
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:-
 • pll:-
 • hyrje:-
 • prodhimit:-
 • numri i qarqeve:-
 • raporti - hyrje:dalje:-
 • diferencial - hyrje:dalje:-
 • frekuenca - max:-
 • pjesëtues/shumësues:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:24-VFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:24-QFN (4x4)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SI5335B-B04322-GMR

SI5335B-B04322-GMR

Silicon Labs

IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN

Në magazinë: 0

$4.51500

9FGV1006Q505LTGI

9FGV1006Q505LTGI

Renesas Electronics America

IC CLOCK GENERATOR 16LGA

Në magazinë: 0

$5.33976

SI5351A-B04491-GM

SI5351A-B04491-GM

Silicon Labs

I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT

Në magazinë: 0

$2.47920

SI5395B-A10277-GM

SI5395B-A10277-GM

Silicon Labs

IC JITTER ATTENUATOR

Në magazinë: 0

$23.14500

SI5345B-D07721-GM

SI5345B-D07721-GM

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR

Në magazinë: 0

$21.04500

CY22393ZXC-519

CY22393ZXC-519

Rochester Electronics

CLOCKS

Në magazinë: 1 336

$3.75000

SI5341B-B03665-GM

SI5341B-B03665-GM

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL

Në magazinë: 0

$15.30154

SI5335A-B08463-GMR

SI5335A-B08463-GMR

Silicon Labs

IC 4OUT ANY FREQ <350MHZ 24QFN

Në magazinë: 0

$5.32500

SI5341B-B05560-GMR

SI5341B-B05560-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL

Në magazinë: 0

$14.73000

SI5341A-D06640-GMR

SI5341A-D06640-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN

Në magazinë: 0

$16.93500

Kategoria e produkteve

Top