MIC4428ZN

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MIC4428ZN

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - drejtuesit e portës
Seria
-
Instock
650
Fletët e të dhënave në internet
MIC4428ZN PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i drejtuar:Low-Side
 • lloji i kanalit:Independent
 • numri i shoferëve:2
 • lloji i portës:N-Channel, P-Channel MOSFET
 • tension - furnizim:4.5V ~ 18V
 • tension logjik - vil, vih:0.8V, 2.4V
 • rryma - prodhimi maksimal (burimi, lavamani):1.5A, 1.5A
 • lloji i hyrjes:Inverting, Non-Inverting
 • Tensioni i lartë anësor - max (bootstrap):-
 • koha e ngritjes / rënies (tip):20ns, 29ns
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:8-DIP (0.300", 7.62mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-PDIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
2EDL05I06PFXUMA1

2EDL05I06PFXUMA1

IR (Infineon Technologies)

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE DSO8

Në magazinë: 7 522

$1.71000

UC1711L/883B

UC1711L/883B

Rochester Electronics

BUFFER/INVERTER BASED MOSFET DRI

Në magazinë: 309

$41.26000

LTC7001JMSE#PBF

LTC7001JMSE#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

FAST 150V HI SIDE NMOS STATIC SW

Në magazinë: 0

$6.00000

TC1413NEOA

TC1413NEOA

Roving Networks / Microchip Technology

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC

Në magazinë: 1 249

$1.55000

TC4423EPA

TC4423EPA

Roving Networks / Microchip Technology

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP

Në magazinë: 0

$2.16000

IRS2011PBF

IRS2011PBF

IR (Infineon Technologies)

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8DIP

Në magazinë: 2 603

$2.19000

ISL2111BR4Z-T

ISL2111BR4Z-T

Intersil (Renesas Electronics America)

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8DFN

Në magazinë: 0

$2.92250

2EDF7275KXUMA2

2EDF7275KXUMA2

IR (Infineon Technologies)

DRIVER IC

Në magazinë: 0

$3.30000

IR2010STRPBF

IR2010STRPBF

IR (Infineon Technologies)

IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 16SOIC

Në magazinë: 1 511

$3.65000

MCP14A0153-E/SN

MCP14A0153-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC

Në magazinë: 267

$0.89000

Kategoria e produkteve

Top