TPD3S044DBVR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TPD3S044DBVR

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
TVS DIODE 6SOT
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullimi/menaxhimi aktual
Seria
-
Instock
3052
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Current Switch
 • metoda e ndjeshmërisë:High-Side
 • saktësinë:-
 • tension - hyrje:4.5V ~ 5.5V
 • rrymë - dalje:1.5A
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SOT-23-6
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-23-6
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TPS2592BLDRCR

TPS2592BLDRCR

Texas

IC PWR MGR EFUSE 5V 10SON

Në magazinë: 871

$2.15000

INA199C2QDCKRQ1

INA199C2QDCKRQ1

Texas

CURRENT SHUNT MONITOR

Në magazinë: 0

$0.36655

SST509 SOT-23 3L

SST509 SOT-23 3L

Linear Integrated Systems, Inc.

CURRENT REGULATING DIODE

Në magazinë: 41 277

$6.00000

TPS259571DSGR

TPS259571DSGR

Texas

IC PWR MGMT EFUSE 2.7-18V 8WSON

Në magazinë: 0

$0.91000

IR2177SPBF

IR2177SPBF

Rochester Electronics

AC MOTOR CONTROLLER, PDSO16

Në magazinë: 0

$2.84000

TPS259271DRCR

TPS259271DRCR

Texas

IC EFUSE 18V BFET DVR 5A 10VSON

Në magazinë: 3 855

$1.57000

AD8215WYRZ

AD8215WYRZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC CURRENT MONITOR 0.15% 8SOIC

Në magazinë: 5

$4.02000

MAX4210BEUA

MAX4210BEUA

Rochester Electronics

HIGH-SIDE POWER/CURRENT MONITOR

Në magazinë: 33 212

$1.36000

JANTX1N5309-1

JANTX1N5309-1

Roving Networks / Microchip Technology

DIODE REG 500MW DO-7

Në magazinë: 0

$30.34200

INA169QPWRQ1

INA169QPWRQ1

Texas

IC CURRENT MONITOR 0.5% 8TSSOP

Në magazinë: 561

$2.82000

Kategoria e produkteve

Top