LM2594M-5.0

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LM2594M-5.0

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC REG BUCK 5V 500MA 8SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorë të tensionit - rregullatorë komutues dc dc
Seria
-
Instock
278
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:SIMPLE SWITCHER®
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Not For New Designs
 • funksionin:Step-Down
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Buck
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i daljeve:1
 • tension - hyrje (min):4.5V
 • tension - hyrje (maksimum):40V
 • tension - dalje (min/fiks):5V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rrymë - dalje:500mA
 • frekuenca - ndërrimi:150kHz
 • ndreqës sinkron:No
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MP1591DN-LF-Z

MP1591DN-LF-Z

MPS (Monolithic Power Systems)

IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8SOIC

Në magazinë: 650

$3.31000

LTC3413IFE#TRPBF

LTC3413IFE#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG BUCK ADJ 3A 16TSSOP

Në magazinë: 0

$6.28500

MIC23153-GYMT-TR

MIC23153-GYMT-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG BUCK 1.8V 2A 10TMLF

Në magazinë: 4 725

$1.51000

S-882150APH-M2ZTFU

S-882150APH-M2ZTFU

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG CHARG PUMP 5V 25MA SNT-8A

Në magazinë: 4 952

$1.46000

XC9282A14E1R-G

XC9282A14E1R-G

Torex Semiconductor Ltd.

HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL

Në magazinë: 0

$0.32198

RP400K181A-TR

RP400K181A-TR

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

CURRENT MODE PWM/VFM STEP-UP DCD

Në magazinë: 0

$0.75000

LMS3655MQRNLRQ1

LMS3655MQRNLRQ1

Texas

IC REG BUCK ADJ 5.5A 22VQFN

Në magazinë: 0

$4.13826

XC9801B313DR-G

XC9801B313DR-G

Torex Semiconductor Ltd.

STEP-UP CHARGE PUMP WITH REGULAT

Në magazinë: 0

$0.89437

LT3467IDDB#TRPBF

LT3467IDDB#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG MULTI CONFG ADJ 1.1A 8DFN

Në magazinë: 0

$2.97000

XC9237C2HD4R-G

XC9237C2HD4R-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

Kategoria e produkteve

Top