RP401K001C-TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

RP401K001C-TR

Prodhuesi
RICOH Electronic Devices Co., LTD.
Përshkrim
1A PWM/VFM STEP-UP DCDC CONVERTE
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorë të tensionit - rregullatorë komutues dc dc
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:RP401x
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Step-Up
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Boost
 • lloji i daljes:Adjustable
 • numri i daljeve:1
 • tension - hyrje (min):0.6V
 • tension - hyrje (maksimum):5.5V
 • tension - dalje (min/fiks):1.8V
 • tension - dalje (maksimumi):5.5V
 • rrymë - dalje:500mA
 • frekuenca - ndërrimi:1.2MHz
 • ndreqës sinkron:No
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:6-UFDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:DFN(PLP)1820-6
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AP3211KTR-G1

AP3211KTR-G1

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG BUCK ADJ 1.5A SOT23-6

Në magazinë: 0

$0.56000

XC9235A08CMR-G

XC9235A08CMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.71550

XC9237E19CER-G

XC9237E19CER-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

LT3959IUHE#TRPBF

LT3959IUHE#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG MULTI CONFG ADJ 6A 36QFN

Në magazinë: 0

$4.76000

XC9142C25D0R-G

XC9142C25D0R-G

Torex Semiconductor Ltd.

0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C

Në magazinë: 0

$0.64999

TPS622317DRYR

TPS622317DRYR

Texas

IC REG BUCK 2.9V 500MA 6SON

Në magazinë: 4 770

$1.36000

LM2673S-12-NS

LM2673S-12-NS

Rochester Electronics

SWITCHING REG, VOLTAGE-MODE, 5.4

Në magazinë: 442

$3.98000

XD9261B1BDER-Q

XD9261B1BDER-Q

Torex Semiconductor Ltd.

HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO

Në magazinë: 0

$0.68709

MAX5033CUPA+

MAX5033CUPA+

Maxim Integrated

IC REG BUCK 12V 500MA 8DIP

Në magazinë: 1 561 900

$2.95000

XC9235E14CER-G

XC9235E14CER-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

Kategoria e produkteve

Top