A5975D

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

A5975D

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8HSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorë të tensionit - rregullatorë komutues dc dc
Seria
-
Instock
4000
Fletët e të dhënave në internet
A5975D PDF
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Step-Down
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Buck
 • lloji i daljes:Adjustable
 • numri i daljeve:1
 • tension - hyrje (min):4V
 • tension - hyrje (maksimum):36V
 • tension - dalje (min/fiks):1.235V
 • tension - dalje (maksimumi):35V
 • rrymë - dalje:3A
 • frekuenca - ndërrimi:250kHz
 • ndreqës sinkron:No
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-HSOP-EP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TC7662BCOA

TC7662BCOA

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG CHARG PUMP INV 20MA 8SOIC

Në magazinë: 274 200

Me porosi: 274 200

$2.00000

TPS54201DDCR

TPS54201DDCR

Texas

IC REG BUCK ADJ 1.5A TSOT23-6

Në magazinë: 663 000

Me porosi: 663 000

$0.42000

LMS3655MMRNLR

LMS3655MMRNLR

Rochester Electronics

STINGRAY 5.5A/ADJUSTABLE/SS COMM

Në magazinë: 207 250

Me porosi: 207 250

$110.00000

TPS56528DDAR

TPS56528DDAR

Rochester Electronics

TPS56528 4.5V TO 18V INPUT, 5-A

Në magazinë: 500 000

Me porosi: 500 000

$0.34500

TPS84A20RVQR

TPS84A20RVQR

Texas

IC REG BUCK ADJ 10A 42BQFN

Në magazinë: 550

Me porosi: 550

$17.53000

LTC3414IFE#TRPBF

LTC3414IFE#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG BUCK ADJ 4A 20TSSOP

Në magazinë: 112 600

Me porosi: 112 600

$11.05000

LT8640SEV#PBF

LT8640SEV#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG BUCK ADJUSTABLE 6A 24LQFN

Në magazinë: 7 450

Me porosi: 7 450

$11.15000

MC33163DWR2G

MC33163DWR2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG BUCK BST ADJ 3.4A 16SOIC

Në magazinë: 2 820

Me porosi: 2 820

$4.90780

AOZ1282CI

AOZ1282CI

Alpha and Omega Semiconductor, Inc.

IC REG BUCK ADJ 1.2A SOT23-6

Në magazinë: 168 041

Me porosi: 168 041

$1.15000

LT3579IUFD#PBF

LT3579IUFD#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG MULTI CONFG ADJ 6A 20QFN

Në magazinë: 2 000

Me porosi: 2 000

$8.80000

Kategoria e produkteve

Top