FAN48630BUC315X

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

FAN48630BUC315X

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
SWITCHING REGULATOR, CURRENT-MOD
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorë të tensionit - rregullatorë komutues dc dc
Seria
-
Instock
696000
Fletët e të dhënave në internet
FAN48630BUC315X PDF
hetim
 • seri:TinyBoost®
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Step-Up
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Boost
 • lloji i daljes:Programmable
 • numri i daljeve:1
 • tension - hyrje (min):2.35V
 • tension - hyrje (maksimum):5.5V
 • tension - dalje (min/fiks):3.15V, 3.33V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rrymë - dalje:1.5A (Switch)
 • frekuenca - ndërrimi:2.5MHz
 • ndreqës sinkron:Yes
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-UFBGA, WLCSP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-WLCSP (1.78x1.78)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LT1070CT#06PBF

LT1070CT#06PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG MULT CONFG ADJ 5A TO220-5

Në magazinë: 21

$11.84000

XD9261A1FCER-Q

XD9261A1FCER-Q

Torex Semiconductor Ltd.

HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO

Në magazinë: 0

$0.68709

LM20143MHX/NOPB

LM20143MHX/NOPB

Texas

IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP

Në magazinë: 2 127

$3.09000

LTC3560IS6#TRMPBF

LTC3560IS6#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG BUCK ADJ 800MA TSOT23-6

Në magazinë: 703

$5.98000

XC9274E06DQR-G

XC9274E06DQR-G

Torex Semiconductor Ltd.

COT CONTROL, 3.0A SYNCHRONOUS ST

Në magazinë: 0

$0.99905

RP400K181A-TR

RP400K181A-TR

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

CURRENT MODE PWM/VFM STEP-UP DCD

Në magazinë: 0

$0.75000

XC9237C32C4R-G

XC9237C32C4R-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

MP8865GQ-P

MP8865GQ-P

MPS (Monolithic Power Systems)

IC REG BUCK PROG 6A 15QFN

Në magazinë: 179

$3.10000

LT1073CS8-5#PBF

LT1073CS8-5#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG BUCK BST 5V 1.5A 8SOIC

Në magazinë: 209

$8.27000

XC9237E3DDER-G

XC9237E3DDER-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

Kategoria e produkteve

Top