LM2655MTC-ADJ/NOPB

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LM2655MTC-ADJ/NOPB

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC REG BUCK ADJ 2.5A 16TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorë të tensionit - rregullatorë komutues dc dc
Seria
-
Instock
71
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Step-Down
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Buck
 • lloji i daljes:Adjustable
 • numri i daljeve:1
 • tension - hyrje (min):4V
 • tension - hyrje (maksimum):14V
 • tension - dalje (min/fiks):1.238V
 • tension - dalje (maksimumi):13V
 • rrymë - dalje:2.5A
 • frekuenca - ndërrimi:300kHz
 • ndreqës sinkron:No
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC3622IDE#PBF

LTC3622IDE#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG BUCK ADJ 1A DL 14DFN

Në magazinë: 658

$9.94000

LM2681M6/NOPB

LM2681M6/NOPB

Texas

IC REG CHARGE PUMP 20MA SOT23-6

Në magazinë: 1 109

$1.05000

XC9258A3AEMR-G

XC9258A3AEMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-

Në magazinë: 0

$0.70490

XC9281B27E0R-G

XC9281B27E0R-G

Torex Semiconductor Ltd.

HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL

Në magazinë: 0

$0.32198

LT1054LCS8#PBF

LT1054LCS8#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CHARGE PUMP INV 8SOIC

Në magazinë: 2 199

$5.34000

TPS62000YEGR

TPS62000YEGR

Rochester Electronics

SWITCHING REGULATOR

Në magazinë: 78 000

$2.54000

XC9141A19DMR-G

XC9141A19DMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C

Në magazinë: 0

$0.55650

XC9237C32C4R-G

XC9237C32C4R-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

TPS62120DCNR

TPS62120DCNR

Texas

IC REG BUCK ADJ 75MA SOT23-8

Në magazinë: 22 693

$1.40000

XC9237E2HDER-G

XC9237E2HDER-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

Kategoria e produkteve

Top