BD9D320EFJ-E2

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

BD9D320EFJ-E2

Prodhuesi
ROHM Semiconductor
Përshkrim
IC REG BUCK ADJ 3A 8HTSOP-J
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorë të tensionit - rregullatorë komutues dc dc
Seria
-
Instock
138
Fletët e të dhënave në internet
BD9D320EFJ-E2 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Step-Down
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Buck
 • lloji i daljes:Adjustable
 • numri i daljeve:1
 • tension - hyrje (min):4.5V
 • tension - hyrje (maksimum):18V
 • tension - dalje (min/fiks):0.765V
 • tension - dalje (maksimumi):7V
 • rrymë - dalje:3A
 • frekuenca - ndërrimi:700kHz
 • ndreqës sinkron:Yes
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-HTSOP-J
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MCP1602T-180I/MF

MCP1602T-180I/MF

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG BUCK 1.8V 500MA 8DFN

Në magazinë: 0

$0.90000

LM5165DRCT

LM5165DRCT

Texas

IC REG BUCK ADJ 150MA 10VSON

Në magazinë: 0

$3.83000

XD9261A1FCER-Q

XD9261A1FCER-Q

Torex Semiconductor Ltd.

HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO

Në magazinë: 0

$0.68709

XC9257A1ACER-G

XC9257A1ACER-G

Torex Semiconductor Ltd.

1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-

Në magazinë: 0

$0.70490

XC9141D37D0R-G

XC9141D37D0R-G

Torex Semiconductor Ltd.

0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C

Në magazinë: 0

$0.64999

XC9237C32C4R-G

XC9237C32C4R-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

XC9260B22DER-G

XC9260B22DER-G

Torex Semiconductor Ltd.

1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE

Në magazinë: 0

$0.80494

MP8865GQ-P

MP8865GQ-P

MPS (Monolithic Power Systems)

IC REG BUCK PROG 6A 15QFN

Në magazinë: 179

$3.10000

XC9142E52DMR-G

XC9142E52DMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C

Në magazinë: 0

$0.55650

LT1073CS8-5#PBF

LT1073CS8-5#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG BUCK BST 5V 1.5A 8SOIC

Në magazinë: 209

$8.27000

Kategoria e produkteve

Top