74F353PC

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74F353PC

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
MUX, F/FAST SERIES
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - çelsat e sinjalit, multiplekser, dekoder
Seria
-
Instock
3338
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:74F
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Multiplexer
 • qarku:2 x 4:1
 • qarqe të pavarura:1
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:-
 • burimi i furnizimit me tension:Single Supply
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:16-DIP (0.300", 7.62mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-PDIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74HC251P-E

74HC251P-E

Rochester Electronics

74HC251 8-INPUT MULTIPLEXER WITH

Në magazinë: 5 000

$0.28000

74AHC257D,112

74AHC257D,112

Nexperia

IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO

Në magazinë: 0

$0.18395

54HC152J/B

54HC152J/B

Rochester Electronics

8 TO 1 LINE DATA SELECTORS/MULTI

Në magazinë: 0

$67.08000

HI1-0539-5X136

HI1-0539-5X136

Rochester Electronics

4 CHANNEL LOW LEVEL DIFFERENTIAL

Në magazinë: 0

$9.45000

SN74CBT16211CDGGR

SN74CBT16211CDGGR

Texas

IC BUS SWITCH 12 X 1:1 56TSSOP

Në magazinë: 18

$1.47000

74HC238PW,118

74HC238PW,118

Nexperia

IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP

Në magazinë: 3 216

$0.52000

SN74S139AN

SN74S139AN

Texas

IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16DIP

Në magazinë: 273

$3.03000

MAX4504CUK

MAX4504CUK

Rochester Electronics

DUAL-SUPPLY, SPST ANALOG SWITCH

Në magazinë: 1 647

$2.37000

IH5014CPD

IH5014CPD

Rochester Electronics

VIRTUAL GROUND ANALOG SWITCH

Në magazinë: 88

$1.78000

QS3386Q

QS3386Q

Rochester Electronics

QS3386 - BUS EXCHANGER, 4-BIT,

Në magazinë: 1 586

$2.00000

Kategoria e produkteve

Top