MAX4789EUK-T

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MAX4789EUK-T

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
200MA, CURRENT-LIMIT SWITCH
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - çelsat e sinjalit, multiplekser, dekoder
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:-
 • qarku:-
 • qarqe të pavarura:-
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:-
 • burimi i furnizimit me tension:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CD4016BPWR

CD4016BPWR

Texas

IC BILATERAL SW 1 X 1:1 14TSSOP

Në magazinë: 3 439

$0.45000

MC10E156FN

MC10E156FN

Rochester Electronics

IC MULTIPLEXER 3 X 4:1 28PLCC

Në magazinë: 5 789

$3.67000

SN74HC138PWT

SN74HC138PWT

Texas

IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP

Në magazinë: 589

$0.91000

MC10H158MELG

MC10H158MELG

Rochester Electronics

IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOEIAJ

Në magazinë: 5 099

$3.68000

MAX4573EWI

MAX4573EWI

Rochester Electronics

CLICKLESS AUDIO/VIDEO SWITCH

Në magazinë: 845

$5.52000

74HC251PW-Q100J

74HC251PW-Q100J

Nexperia

IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16TSSOP

Në magazinë: 0

$0.18583

PI3B3251LE

PI3B3251LE

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC MUX/DEMUX 1 X 8:1 16TSSOP

Në magazinë: 0

$0.73135

SC27975PK257

SC27975PK257

Rochester Electronics

LOG TTL MLTIPLXR QUAD

Në magazinë: 0

$0.15000

74CBTLV3245PW-Q10J

74CBTLV3245PW-Q10J

Nexperia

74CBTLV3245PW-Q100/SOT360/TSSO

Në magazinë: 0

$0.21351

CD54HC157F3A

CD54HC157F3A

Rochester Electronics

CD54HC157 HIGH SPEED CMOS LOGIC

Në magazinë: 0

$10.25000

Kategoria e produkteve

Top