E-TEA3718SFPTR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

E-TEA3718SFPTR

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC MTR DRV BIPLR 4.75-5.25V 20SO
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - drejtues motori, kontrollues
Seria
-
Instock
23500
Fletët e të dhënave në internet
E-TEA3718SFPTR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji i motorit - stepper:Bipolar
 • Lloji i motorit - ac, dc:-
 • funksionin:Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
 • konfigurimi i daljes:Half Bridge (2)
 • ndërfaqe:Parallel
 • teknologjisë:Bipolar
 • zgjidhje hapash:1, 1/2
 • aplikacionet:General Purpose
 • rrymë - dalje:1.5A
 • tension - furnizim:4.75V ~ 5.25V
 • tension - ngarkesë:10V ~ 45V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:20-SO
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
DRV8873SPWPRQ1

DRV8873SPWPRQ1

Texas

IC MTRDRV UNIPLR 0-5.5V 24HTSSOP

Në magazinë: 544 000

Me porosi: 544 000

$4.59900

TLE4726G

TLE4726G

Rochester Electronics

TLE4726 - SERVO AND STEPPER MOTO

Në magazinë: 2 000

Me porosi: 2 000

$2.04000

A3924KLVTR-T

A3924KLVTR-T

Allegro MicroSystems

IC MOTOR DRVR 5.5V-50V 38-ETSSOP

Në magazinë: 45 993

Me porosi: 45 993

$5.53000

A4915METTR-T

A4915METTR-T

Rochester Electronics

THREE PHASE MOSFET CONTROLLER

Në magazinë: 33 500

Me porosi: 33 500

$1.96000

DRV8833PWPR

DRV8833PWPR

Rochester Electronics

DRV8833 2A LOW VOLTAGE DUAL BRUS

Në magazinë: 30 000

Me porosi: 30 000

$0.56000

DRV8843PWPR

DRV8843PWPR

Texas

IC MTR DRVR BIPLR 8.2-45V 28SSOP

Në magazinë: 1 965 200

Me porosi: 1 965 200

$33.71000

DRV8812PWPR

DRV8812PWPR

Rochester Electronics

DRV8812 1.6A BIPOLAR STEPPER MOT

Në magazinë: 4 416 000

Me porosi: 4 416 000

$1.11400

L6234PD

L6234PD

STMicroelectronics

IC MOTOR DRIVER 7V-52V 20POWERSO

Në magazinë: 600

Me porosi: 600

$83.10000

MAX14872ETC+T

MAX14872ETC+T

Maxim Integrated

IC MOTOR DRIVER 4.5V-36V 12TDFN

Në magazinë: 1 000 000

Me porosi: 1 000 000

$2.95000

A3988SEVTR-T

A3988SEVTR-T

Allegro MicroSystems

IC MTR DRVR BIPOLAR 3-5.5V 36QFN

Në magazinë: 300 000

Me porosi: 300 000

$4.75000

Kategoria e produkteve

Top