LT3755IUD-1#TRPBF

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LT3755IUD-1#TRPBF

Prodhuesi
Linear Technology (Analog Devices, Inc.)
Përshkrim
IC LED DRIVER CTRLR DIM 16QFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - drejtuesit e udhëhequr
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
LT3755IUD-1#TRPBF PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:DC DC Controller
 • topologji:Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost)
 • ndërprerësit e brendshëm:No
 • numri i daljeve:1
 • tension - furnizim (min):4.5V
 • tension - furnizim (maksimumi):40V
 • tension - dalje:75V
 • aktuale - dalje / kanal:-
 • frekuenca:100kHz ~ 1MHz
 • zbehje:Analog, PWM
 • aplikacionet:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-WFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-QFN-EP (3x3)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ADP8140ACPZ-1-R7

ADP8140ACPZ-1-R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC LED DVR 4CH IND 16LFCSP

Në magazinë: 1 478

$6.15000

MAX6947ATE+

MAX6947ATE+

Maxim Integrated

IC LED DRIVER LINEAR 20MA 16TQFN

Në magazinë: 5 271 300

$4.99000

LT3922EUFD#PBF

LT3922EUFD#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC LED DRVR DCDC CTRLR 28QFN

Në magazinë: 4 109

$6.48000

MP4088GN-Z

MP4088GN-Z

MPS (Monolithic Power Systems)

NON-ISOLATED,TRIAC DIMMABLE PFC

Në magazinë: 5 000

$0.42000

LT3496EFE#TRPBF

LT3496EFE#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC LED DRVR RGLTR DIM 1A 28TSSOP

Në magazinë: 0

$5.28000

MAX6964ATG+T

MAX6964ATG+T

Maxim Integrated

IC LED DRIVER LINEAR 50MA 24TQFN

Në magazinë: 7 500

$3.25000

LM3561TMX/NOPB

LM3561TMX/NOPB

Texas

IC LED DRIVER RGLTR DIM 12DSBGA

Në magazinë: 0

$0.68234

ASL3417SHNY

ASL3417SHNY

Rochester Electronics

THREE-CHANNEL BUCK MODE LED DRIV

Në magazinë: 0

$3.26000

PCA9530D,112

PCA9530D,112

Rochester Electronics

IC LED DRIVER LIN DIM 25MA 8SO

Në magazinë: 3 906

$0.70000

NCV78702MW0AR2G

NCV78702MW0AR2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

2PH BOOST CONTROLLER SPI GRESHAM

Në magazinë: 0

$1.32345

Kategoria e produkteve

Top