NS5B1G385DTT1G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NS5B1G385DTT1G

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC ANLG SWITCH SPST NO 5TSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - çelsat analoge, multiplekserët, demultiplekserët
Seria
-
Instock
1200000
Fletët e të dhënave në internet
NS5B1G385DTT1G PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • qark kaloni:SPST - NO
 • qark multiplekser/demultiplekser:1:1
 • numri i qarqeve:1
 • rezistenca në gjendje (maksimumi):15Ohm
 • përputhje kanal në kanal (δron):-
 • tension - furnizim, i vetëm (v+):2V ~ 5.5V
 • tension - furnizim, i dyfishtë (v±):-
 • koha e ndërrimit (ton, mbyll) (maksimumi):6ns, 2ns
 • - Gjerësia e brezit 3db:330MHz
 • injeksion ngarkese:-
 • kapaciteti i kanalit (cs (off), cd (off)):4.1pF
 • rrymë - rrjedhje (është (e fikur)) (maksimum):100nA
 • ndërthurje:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:5-TSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AD7511DIKQ

AD7511DIKQ

Rochester Electronics

PROTECTED ANALOG SWITCHES

Në magazinë: 1 600

Me porosi: 1 600

$24.13000

ADG408BRZ-REEL7

ADG408BRZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC MULTIPLEXER 8X1 16SOIC

Në magazinë: 236

Me porosi: 236

$6.58000

ADG711BRUZ-REEL

ADG711BRUZ-REEL

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP

Në magazinë: 13 200

Me porosi: 13 200

$2.98000

ADG432BR

ADG432BR

Rochester Electronics

QUAD SPST SWITCH

Në magazinë: 8 800

Me porosi: 8 800

$3.96000

ADG511BR

ADG511BR

Rochester Electronics

QUAD SPST SWITCH

Në magazinë: 1 000

Me porosi: 1 000

$4.15000

PI5A4599BCEX

PI5A4599BCEX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC ANALOG SWITCH SPDT SC70-6

Në magazinë: 451 338

Me porosi: 451 338

$0.19716

MM74HC4066MX

MM74HC4066MX

Rochester Electronics

SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.08712

DG202CJ+

DG202CJ+

Maxim Integrated

IC SWITCH QUAD SPST 16DIP

Në magazinë: 3 000

Me porosi: 3 000

$8.98000

MUX509IPWR

MUX509IPWR

Texas

IC MUX DUAL 4:1 170 OHM 16TSSOP

Në magazinë: 11 899

Me porosi: 11 899

$2.33200

TS5A3167DBVR

TS5A3167DBVR

Texas

IC SWITCH SPST SOT23-5

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.18200

Kategoria e produkteve

Top