NCP1239ED100R2G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NCP1239ED100R2G

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC CURR MODE CTLR 100KHZ 7SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
Pmic - konvertues AC DC, ndërprerës offline
Seria
-
Instock
105000
Fletët e të dhënave në internet
NCP1239ED100R2G PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • izolimi i daljes:Isolated
 • ndërprerësit e brendshëm:No
 • tension - prishje:-
 • topologji:Flyback
 • tension - nisje:12 V
 • tension - furnizim (vcc/vdd):8.8V ~ 35V
 • cikli i detyrës:80%
 • frekuenca - ndërrimi:100kHz
 • fuqia (vat):-
 • mbrojtje nga gabimet:Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage
 • veçoritë e kontrollit:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:7-SOIC
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
INN3268C-H210-TL

INN3268C-H210-TL

Power Integrations

IC OFFLINE SWITCH SR CONTROL

Në magazinë: 83 652

Me porosi: 83 652

$2.63000

BM2P054F-GE2

BM2P054F-GE2

ROHM Semiconductor

IC CONV DC/DC PWM 650V SOP8

Në magazinë: 111 880

Me porosi: 111 880

$1.95000

ALTAIR04-900TR

ALTAIR04-900TR

STMicroelectronics

IC OFFLINE SWITCH PWM 16SOIC

Në magazinë: 250 000

Me porosi: 250 000

$1.14000

MP020A-5GS-Z

MP020A-5GS-Z

MPS (Monolithic Power Systems)

OFFLINE PRIMARY-SIDE REGULATOR W

Në magazinë: 26 000

Me porosi: 26 000

$0.45000

TEA1753T/N1,518

TEA1753T/N1,518

Rochester Electronics

IC CTLR SMPS SW MODE 16SO

Në magazinë: 389 000

Me porosi: 389 000

$0.93000

UCC25701DTR

UCC25701DTR

Texas

IC REG CTRLR BST FLYBK VM 14SOIC

Në magazinë: 400

Me porosi: 400

$5.50000

NCP1399ACDR2G

NCP1399ACDR2G

Rochester Electronics

POWER FACTOR CONTROLLER

Në magazinë: 252 500

Me porosi: 252 500

$12.32000

STR-A6169

STR-A6169

Sanken Electric Co., Ltd.

IC REG PWM CONV AC/DC 8-DIP

Në magazinë: 20 000

Me porosi: 20 000

$1.19000

TOP253PN

TOP253PN

Power Integrations

IC OFFLINE SWIT PROG OVP 8DIP

Në magazinë: 92 721

Me porosi: 92 721

$1.17000

LNK615DG-TL

LNK615DG-TL

Power Integrations

IC OFFLINE SWIT CV/CC HV 8SOIC

Në magazinë: 1 600 000

Me porosi: 1 600 000

$0.75000

Kategoria e produkteve

Top