LAN91C111-NS-E2

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LAN91C111-NS-E2

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
10/100 NON-PCI ETHERNET MAC PLUS
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqja - kontrollorët
Seria
-
Instock
543
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • protokoll:-
 • funksionin:-
 • ndërfaqe:-
 • standardet:-
 • tension - furnizim:-
 • rrymë - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LM8333GGR8/NOPB

LM8333GGR8/NOPB

Rochester Electronics

MPU CIRCUIT, CMOS, PBGA49

Në magazinë: 0

$1.15000

BCM53115SKFBG

BCM53115SKFBG

Broadcom

7-PORT GE SWITCH W/ INTEGRATED

Në magazinë: 0

$19.86923

PI7C9X760BCLE

PI7C9X760BCLE

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC SPI TO UART BRDG 16TSSOP 96PC

Në magazinë: 0

$2.68708

CY7C65630-56LFXCT

CY7C65630-56LFXCT

Rochester Electronics

USB BUS CONTROLLER, CMOS

Në magazinë: 1 890

$2.33000

KSZ8864CNXC-TR

KSZ8864CNXC-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC SWITCH 4 PORT MII/RMII 64QFN

Në magazinë: 1 022

$5.70000

LAN9730-ABZJ-TR

LAN9730-ABZJ-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC USB 2.0-10/100 ETH CRTL 56QFN

Në magazinë: 1 948

$4.33000

CY7C63913-PXC

CY7C63913-PXC

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER, 8 BIT, FLASH, M

Në magazinë: 1 894

$1.49000

LAN91C96-MS

LAN91C96-MS

Roving Networks / Microchip Technology

IC CONTROLLER ETHERNET 100QFP

Në magazinë: 32

$17.53000

BCM56060A0KFSBG

BCM56060A0KFSBG

Broadcom

16-PORT 10GE MANAGED SWITCH

Në magazinë: 0

$262.60000

PEF20580FV3.1

PEF20580FV3.1

Rochester Electronics

LINE & PORT INTERFACE CONTROLLER

Në magazinë: 4 001

$10.69000

Kategoria e produkteve

Top