DS90CF564MTDX/NOPB

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

DS90CF564MTDX/NOPB

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC INTERFACE SPECIALIZED 48TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - e specializuar
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
  • seri:-
  • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • statusi i pjesës:Active
  • aplikacionet:-
  • ndërfaqe:-
  • tension - furnizim:4.75V ~ 5.25V
  • paketë / kuti:48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:48-TSSOP
  • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
W83627DHG-P

W83627DHG-P

Nuvoton Technology Corporation America

IC INTERFACE SPECIALIZED 128QFP

Në magazinë: 0

$3.82000

PI3PCIE3415AZHEX

PI3PCIE3415AZHEX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC INTERFACE SPECIALIZED 42TQFN

Në magazinë: 0

$1.35000

DS30EA101SQ/NOPB

DS30EA101SQ/NOPB

Rochester Electronics

DS30EA101 0.15- TO 3.125-GBPS AD

Në magazinë: 3 530

$9.11000

LTC4305CDHD#PBF

LTC4305CDHD#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC INTERFACE SPECIALIZED 16DFN

Në magazinë: 3

$6.84000

ADP5589ACPZ-02-R7

ADP5589ACPZ-02-R7

Rochester Electronics

KEYPAD DECODER AND I/O EXPANSION

Në magazinë: 13 342

$1.32000

STB-50

STB-50

Rochester Electronics

SCREW-TERMINATION PANEL

Në magazinë: 0

$69.99000

PCA9541APW/03,118

PCA9541APW/03,118

NXP Semiconductors

IC INTERFACE SPECIALIZED 16TSSOP

Në magazinë: 3 692

$2.63000

TLK6201EARGTT

TLK6201EARGTT

Texas

IC INTERFACE SPECIALIZED 16QFN

Në magazinë: 169

$11.71000

Z84C4108PEG

Z84C4108PEG

Zilog / Littelfuse

IC INTERFACE SPECIALIZED 40DIP

Në magazinë: 0

$7.63623

LTC4318CUF#PBF

LTC4318CUF#PBF

Rochester Electronics

LTC4318 - DUAL I2C ADDRESS TRANS

Në magazinë: 91

$2.47000

Kategoria e produkteve

Top