SI5338N-B05866-GM

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SI5338N-B05866-GM

Prodhuesi
Silicon Labs
Përshkrim
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - specifike e aplikacionit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SI5338N-B05866-GM PDF
hetim
 • seri:*
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • pll:-
 • qellimi kryesor:-
 • hyrje:-
 • prodhimit:-
 • numri i qarqeve:-
 • raporti - hyrje:dalje:-
 • diferencial - hyrje:dalje:-
 • frekuenca - max:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:24-VFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:24-QFN (4x4)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SI5338N-B02370-GM

SI5338N-B02370-GM

Silicon Labs

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU

Në magazinë: 0

$14.59493

SI5338C-B03303-GM

SI5338C-B03303-GM

Silicon Labs

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU

Në magazinë: 0

$10.56000

SI5334A-B06511-GM

SI5334A-B06511-GM

Silicon Labs

4-OUTPUT, ANY FREQUENCY(<710MHZ)

Në magazinë: 0

$8.58000

CDCU877ARTBT

CDCU877ARTBT

Rochester Electronics

PLL CLOCK DRIVER

Në magazinë: 12 851

$4.07000

SI5338A-B06661-GMR

SI5338A-B06661-GMR

Silicon Labs

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU

Në magazinë: 0

$14.59500

SI5338Q-B03633-GM

SI5338Q-B03633-GM

Silicon Labs

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU

Në magazinë: 0

$10.56000

SI5338B-B09845-GM

SI5338B-B09845-GM

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR QUAD 24QFN

Në magazinë: 0

$12.42000

9FGL6241AQ202LTGI8

9FGL6241AQ202LTGI8

Renesas Electronics America

LGA 4.00X4.00X1.21 MM, 0.40MM PI

Në magazinë: 0

$4.59250

SI5338N-B07420-GM

SI5338N-B07420-GM

Silicon Labs

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU

Në magazinë: 0

$14.59493

SI5338A-B00350-GMR

SI5338A-B00350-GMR

Silicon Labs

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU

Në magazinë: 0

$14.59500

Kategoria e produkteve

Top