SY58604UMG-TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SY58604UMG-TR

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC CLK BUFFER 1:1 3GHZ 8MLF
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - tamponat e orës, drejtuesit
Seria
-
Instock
76
Fletët e të dhënave në internet
SY58604UMG-TR PDF
hetim
 • seri:Precision Edge®
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Buffer/Driver
 • numri i qarqeve:1
 • raporti - hyrje:dalje:1:1
 • diferencial - hyrje:dalje:Yes/Yes
 • hyrje:CML, LVDS, LVPECL
 • prodhimit:LVPECL
 • frekuenca - max:3 GHz
 • tension - furnizim:2.375V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF®
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-MLF® (2x2)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY2CC1810OXIT

CY2CC1810OXIT

Rochester Electronics

IC CLK BUFFER 1:10 200MHZ 24SSOP

Në magazinë: 5 607

$4.07000

8V31504GILF

8V31504GILF

Renesas Electronics America

NETWORK TIMING

Në magazinë: 0

$7.57000

ZL40250LDG1

ZL40250LDG1

Roving Networks / Microchip Technology

6 OUTPUT PROGRAMMABLE FANOUT BUF

Në magazinë: 260

$6.87000

853S01AGILFT

853S01AGILFT

Renesas Electronics America

TSSOP 5.00X4.40X1.00 MM, 0.65MM

Në magazinë: 0

$8.63390

ADN4670BSTZ

ADN4670BSTZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC CLK BUFFER 2:10 1.1GHZ 32LQFP

Në magazinë: 23

$11.98000

CDC328AD

CDC328AD

Texas

IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16SOIC

Në magazinë: 16

$12.69000

NB7V33MMNG

NB7V33MMNG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC CLK DIVIDER 1:1 10GHZ 16QFN

Në magazinë: 209

$12.24000

83905AGILF

83905AGILF

Renesas Electronics America

IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16TSSOP

Në magazinë: 0

$3.05000

74AVC1T1004DPJ

74AVC1T1004DPJ

Nexperia

74AVC1T1004DP/SOT552/TSSOP10

Në magazinë: 697

$0.52000

ADCLK914BCPZ-R7

ADCLK914BCPZ-R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC CLK BUFFER 1:1 7.5GHZ 16LFCSP

Në magazinë: 1 388

$15.47000

Kategoria e produkteve

Top