CY8CTMA301E-48LQXI

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CY8CTMA301E-48LQXI

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
TRUE TOUCH MCU
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - mikrokontrollues - specifik për aplikim
Seria
-
Instock
10565
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • aplikacionet:-
 • procesor bërthamë:-
 • lloji i memories së programit:-
 • seri kontrollues:-
 • madhësia e dashit:-
 • ndërfaqe:-
 • numri i i/o:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY8C20346AS-24LQXI

CY8C20346AS-24LQXI

Rochester Electronics

MULTIFUNCTION PERIPHERAL, CMOS

Në magazinë: 4 964

$2.68000

DS3660B+

DS3660B+

Rochester Electronics

DEEPCOVER SECURITY MANAGER

Në magazinë: 3 393

$29.99000

SLB9665VQ20FW560XUMA2

SLB9665VQ20FW560XUMA2

IR (Infineon Technologies)

SECURITY IC'S/AUTHENTICATION IC'

Në magazinë: 0

$2.42532

CYPD5235-96BZXI

CYPD5235-96BZXI

Cypress Semiconductor

IC USB TYPE C CCG5 96BGA

Në magazinë: 434

$8.00000

MAX4945ELA+T

MAX4945ELA+T

Rochester Electronics

BUFFER/INVERTER BASED PERIPHERAL

Në magazinë: 2 500

$3.47000

TUSB3410IRHBT

TUSB3410IRHBT

Rochester Electronics

TUSB3410 UART, I2C & IRDA SERIAL

Në magazinë: 161

$4.37000

COM9026LJP

COM9026LJP

Rochester Electronics

LOCAL AREA NETWORK CONTROLLER. L

Në magazinë: 0

$19.91000

CY8C20666A-24LTXI

CY8C20666A-24LTXI

Rochester Electronics

MULTIFUNCTION PERIPHERAL, CMOS

Në magazinë: 1 095

$4.21000

JG82848P

JG82848P

Rochester Electronics

MEMORY CONTROLLER HUB (MCH)

Në magazinë: 2 160

$2.01000

14235R-500

14235R-500

Echelon by Adesto

IC SMART TXRX FT 5000 48QFN

Në magazinë: 0

$9.94000

Kategoria e produkteve

Top